SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

İstanbul’da Kanser Hastasını Dolandıran 3 Bankacı Tutuklandı

İstanbul'da kendilerini bankacı olarak tanıttıkları kanser hastası bir kişiyi dolandırdıkları iddiasıyla yakalanan 3 zanlı tutuklandı.

Yayınlanma:
ABONE OL

İstanbul Emniyet Müdürlüğü Siber Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü, kanser tedavisi gören bir vatandaşın bir dolandırıcılık olayına kurban gitmesi üzerine harekete geçti.

Şüpheliler, kendilerini bankacı olarak tanıtarak mağdurun banka hesabındaki parayı başka hesaplara aktardı. Çektiği krediden kaynaklanan sigorta primi borcunu ödememek isteyen mağdur, bankacı kisvesi altındaki dolandırıcılara inandı. Dolandırıcılar, mağdura mobil bankacılık güncellemesi yapması gerektiğini öne sürdüler.

Zanlıların bu yöntemle mağdura ait 300 bin lirayı başka hesaplara aktardığı belirlendi.

İLGİLİ HABER Tıra Arkadan Çarpan Yolcu Otobüsündeki 10 Kişi Yaralandı
İstanbul'da kendilerini bankacı olarak tanıttıkları kanser hastası bir kişiyi dolandırdıkları iddiasıyla yakalanan 3 zanlı tutuklandı.

Ekipler adres ve kimlikleri belirlenen 3 şüpheliyi operasyonla yakaladı.

Emniyetteki işlemlerin ardından adliyeye sevk edilen zanlılar hakimlikçe tutuklandı.

author avatar
HaberX Editör Haber Editörü
Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir. Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir.

İlgili Haberler