SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Suç Örgütlerinin Araçları Emniyete Teslim Edildi

İstanbul Emniyet Müdürlüğü tarafından suç örgütlerine yönelik yapılan operasyonlarda ele geçirilen 23 lüks araç, mahkeme kararıyla emniyete teslim edildi.

Yayınlanma:
ABONE OL

İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, “Göreve geldiğimiz ilk günden itibaren bizden hep şu sözü duydunuz: Türkiye’nin Huzuru… İstanbul Emniyet Müdürlüğümüzün organize suç örgütlerine karşı gerçekleştirdiği başarılı operasyonlar sonucu 23 araç ele geçirilmişti. Mahkeme kararınca da bu araçlar emniyetimize verildi.

Artık bundan böyle bu araçlar, suç örgütlerinin değil; polisimizin emrinde, Milletimizin hizmetinde olacaktır! Ülkemizin huzuru için canla başla çalışan kahraman polislerimizin her birine ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Birliğimiz, beraberliğimiz ve huzurumuz daim olsun” ifadelerini kullandı.

luks-araclar1.jpg

İLGİLİ HABER Sibergöz-23 Operasyonlarında 146 Şüpheli Yakalandı
İstanbul Emniyet Müdürlüğü tarafından suç örgütlerine yönelik yapılan operasyonlarda ele geçirilen 23 lüks araç, mahkeme kararıyla emniyete teslim edildi.

Araçlar arasında Ferrari, Lamborghini, Porsche, Mercedes-Benz, BMW gibi markaların lüks araçları yer alıyor.

Araçlar, emniyetin çeşitli birimlerinde görev yapacak.

author avatar
HaberX Editör Haber Editörü
Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir. Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir.

İlgili Haberler