SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:
Anasayfa » Spor »

UEFA’dan Müjdeli Haber Geldi EURO 2032 Türkiye’de

Tüm spor severler UEFA'nın vereceği kararı dört gözle bekliyordu. EURO 2032'ye hangi ülkenin ev sahipliği yapacağı merak konusu olmuştu.

Yayınlanma:
ABONE OL

TFF yetkilileri dün İsviçre’ye giderek EURO 2032’ye ev sahipliği yapmk için sunumlarını gerçekleştirmişlerdi. Daha önceden İtalya Futbol Federasyonu ile ortaklığını açıklayan TFF, yapılan sunumun ardından beklemeye geçmişti. Herkesin merak ettiği açıklama UEFA’dan geldi.

UEFA, EURO 2028 ve EURO 2032’yi düzenleyecek ülkeleri resmen açıkladı. Açıklanan karara göre EURO 2032’nin ev sahipliğini Türkiye ve İtalya yapacak. EURO 2028’in ev sahipliğini de İngiltere ve İrlanda Cumhuriyeti ortaklaşa üstlenecekler.

cccaaaa-9nul-cover-png.webp

İLGİLİ HABER Bilecik’te “Okul Sporları Yıldızlar Karma Halk Oyunları Grup Müsabakaları” Sona Erdi
Tüm spor severler UEFA'nın vereceği kararı dört gözle bekliyordu. EURO 2032'ye hangi ülkenin ev sahipliği yapacağı merak konusu olmuştu.

Başkan Ceferin Duyurdu

UEFA başkanı Alexander Ceferin, EURO 2032’ye Türkiye ve İtalya’nın ev sahipliği yapacağını açıkladı. Başkan Ceferin’in açıklamasının ardından Türkiye ve İtalya’nın hazırladığı tanıtım videosu gösterildi.

author avatar
HaberX Editör Haber Editörü
Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir. Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir.

İlgili Haberler