SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:
Anasayfa » Spor »

Uluslararası Oryantiring Yarışlarında Şampiyonlar Belli Oldu!

Türkiye Oryantiring Federasyonunun faaliyet programında yer alan ve bu yıl 4'üncüsü düzenlenen Uluslararası Bursa 4 Days Oryantiring Yarışları'nda dereceye girenler belli oldu.

Yayınlanma:
ABONE OL

Bursa’da düzenlenen ve bu yıl dördüncüsü gerçekleştirilen Uluslararası Bursa 4 Days Oryantiring Yarışları, Türkiye’nin ev sahipliğinde renkli ve heyecan dolu anlara sahne oldu.

Bursa Büyükşehir Belediyesi ve Mustafakemalpaşa Belediyesi’nin destekleriyle 5-8 Ekim tarihlerinde gerçekleştirilen yarışlara, Türkiye, Çekya, Slovakya, Ukrayna ve İsrail’den toplamda 470 sporcu katıldı.

Sporcular sırasıyla Uludağ Kirazlıyayla’da klasik mesafe, Mustafakemalpaşa ilçesinde Suuçtu Şelalesi’nin de bulunduğu bölgede uzun mesafe, Uludağ Sarıalan’da orta mesafe, Bursa’nın Tarihi Çarşı ve Hanlar Bölgesi’nde “süpersprint gece yarışı”na ve Heykel bölgesinde sprint yarışına katıldı.

İLGİLİ HABER Ziraat Türkiye Kupası Yarı Final İlk Maçlarını Yönetecek Hakemler Açıklandı
Türkiye Oryantiring Federasyonunun faaliyet programında yer alan ve bu yıl 4'üncüsü düzenlenen Uluslararası Bursa 4 Days Oryantiring Yarışları'nda dereceye girenler belli oldu.

Türkiye Oryantiring Federasyonu Başkanı Tekin Çolakoğlu’nun da izlediği yarışlarda, M10 kategorisinde Ziya Doruk Aslan (Pusula Doğa SK), M12’de Koray Doğan (İnegöl Belediye SK), M14’te Rüzgar Efe Ateş (İnegöl Belediye SK), M16’da Egemen Tülek (Kastamonu Oryantiring SK), M18’de Ege Özavşar (Nilüfer Yaşam SK), M20’de Ahmet Polat (Tavşanlı Oryantiring SK), M21A’da Erdi Arslan (Kastamonu Oryantiring SK), M21B’de Mehmet Yavuz Yardımcı (İstanbul Orinteering SK), M21E’de Özgür Fettah (Türk Silahlı Kuvvetleri SK) birinci oldu.

M35’te Tomas Jun. Zdrahal (Hana Orienteering), M40’ta Ahmet Korkmaz (ferdi), M45’te Sinan Şen (İstanbul Orinteering SK), M50’de Tanzer Dursun (Bursa Hedef GDSK), M55’te Petr Fiala (Hana Orienteering), M60’ta Tomas Socho (Hana Orienteering), M65’te Jaroslav Pijak (Hana Orienteering), M70’te Antonin Navratil (Hana Orienteering), MOP’de İdris Gelir (Safari DSK) ilk sırada yer aldı.

W10’da Zeynep Kurtulmuş (Bursa Hedef GDSK), W12’de Zeynep Şeker (İnegöl Belediye SK), W14’te Hanife Sena Güde (İnegöl Belediye SK), W16’da Melek Tekin (İnegöl Belediye SK), W18’de Azra Coşkun (İnegöl Belediye SK), W20’de Buse Açıl (Balıkesir GSK), W21A’da Beyza Dinler (Yıldız Teknik Üniversitesi), W21B’de Beyza Tuncel (Uludağ OSK), W21E’de Selvihan Günaydın (Türk Silahlı Kuvvetleri SK), W35’te Nermin Fenmen (ferdi), W40’ta Seda Arslan (Pusula Doğa SK), W45’te Radka Mrkvicova (Hana Orienteering), W50’de Nilüfer Dursun (Bursa Hedef GDSK), W55’te Jana Kubinova (Hana Orienteering), W60’ta Tamara Denysenko (Hana Orienteering), W65’te Ivana Mrazkova (Hana Orienteering), W70’te Daniela Dohnalova (Hana Orienteering), WOP’de ise Zeynep Sezginal (ferdi) yarışları birincilikle tamamladı.

author avatar
HaberX Editör Haber Editörü
Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir. Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir.

İlgili Haberler