SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Motosiklet Çalan Hırsız Yakalanarak Tutuklandı

Adana'da motosiklet çaldığı iddiasıyla gözaltına alınan şüpheli tutuklandı.

Yayınlanma:
ABONE OL

İl Emniyet Müdürlüğü Oto Hırsızlık Büro Amirliği ekipleri, merkez Seyhan ilçesi Karasoku Mahallesi’nde park halindeki motosikletin çalınması üzerine araştırma yaptı.
Güvenlik kamerası kayıtlarındaki incelemede şüphelinin G.E. olduğu belirlendi. Zanlı, adresine düzenlenen operasyonda yakalandı.
Emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilen hırsız, çıkarıldığı nöbetçi hakimlikçe tutuklandı.
Öte yandan G.E’nin motosikleti çalma anı bir iş yerinin güvenlik kamerasınca kaydedildi.

author avatar
Özge Tekeli
27 Şubat 1992 tarihinde Eskişehir'de dünyaya geldim. Lisans eğitimimi Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi'nde tamamladım ve Gazi Üniversitesi'nden Pedagojik Formasyon eğitimi aldım. Lisans eğitimimi tamamladıktan sonra 2019 yılı itibariyle editörlük mesleğine başladım. Şu anda haberx.com bünyesinde haber editörü olarak meslek hayatıma devam ediyorum. 27 Şubat 1992 tarihinde Eskişehir'de dünyaya geldim. Lisans eğitimimi Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi'nde tamamladım ve Gazi Üniversitesi'nden Pedagojik Formasyon eğitimi aldım. Lisans eğitimimi tamamladıktan sonra 2019 yılı itibariyle editörlük mesleğine başladım. Şu anda haberx.com bünyesinde haber editörü olarak meslek hayatıma devam ediyorum.

İlgili Haberler