SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Amca Yeğenini Öldürüp Yeğeninin 5 Yaşındaki Çocuğunu Yaraladı

Sancaktepe'nin Hilal Mahallesi'nde yaşanan olayda amca Y.T. ile yeğeni Vahit T. arasında patlak veren bir tartışma kanlı bitti. Olayda Vahit T. hayatını kaybederken 5 yaşındaki oğlu O.T. ağır yaralandı.

Yayınlanma:
ABONE OL

Sancaktepe’nin Hilal Mahallesi’nde, aile içi anlaşmazlık kanlı bir trajediye dönüştü. Bir amca ile yeğeni arasındaki tartışma önce kavgaya, ardından silahlı bir çatışmaya dönüştü. Yaşanan olayda, amca Y.T, silahını ateşleyerek yeğeni Vahit T. ve yeğeninin 5 yaşındaki oğlu O.T’yi vurdu.

Gelen ihbar üzerine polis ve sağlık ekipleri hızla olay yerine sevk edildi. Sağlık ekiplerinin yaptığı inceleme sonucunda Vahit T’nin yaşamını yitirdiği belirlendi. Küçük O.T ise ağır yaralı olarak ilk müdahalenin ardından ambulansla hastaneye kaldırıldı.

Kaçmaya çalışan zanlı Y.T, polis ekipleri tarafından kısa sürede yakalandı. Zanlının emniyetteki işlemleri devam ediyor.

author avatar
HaberX Editör Haber Editörü
Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir. Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir.

İlgili Haberler