SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Bilecik’te Devrilen Otomobilin Sürücüsü Yaralandı

Bilecik'te otomobilin devrilmesi sonucu sürücü yaralandı.

Yayınlanma:
ABONE OL

Bilecik’te Fahrettin E. yönetimindeki 11 GH 177 plakalı otomobil, Bilecik-Yenişehir kara yolunun İlyasbey köyü mevkisi yakınında kontrolden çıkarak şarampole devrildi.

Otomobilde sıkışarak yaralanan sürücü, İl Afet ve Acil Durum (AFAD) Müdürlüğü ile 112 Acil Sağlık ekiplerince kurtarıldı.

Olay yerindeki müdahalesinin ardından Bilecik Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırılan yaralının hayati tehlikesinin bulunmadığı öğrenildi.

author avatar
Özge Tekeli
27 Şubat 1992 tarihinde Eskişehir'de dünyaya geldim. Lisans eğitimimi Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi'nde tamamladım ve Gazi Üniversitesi'nden Pedagojik Formasyon eğitimi aldım. Lisans eğitimimi tamamladıktan sonra 2019 yılı itibariyle editörlük mesleğine başladım. Şu anda haberx.com bünyesinde haber editörü olarak meslek hayatıma devam ediyorum. 27 Şubat 1992 tarihinde Eskişehir'de dünyaya geldim. Lisans eğitimimi Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi'nde tamamladım ve Gazi Üniversitesi'nden Pedagojik Formasyon eğitimi aldım. Lisans eğitimimi tamamladıktan sonra 2019 yılı itibariyle editörlük mesleğine başladım. Şu anda haberx.com bünyesinde haber editörü olarak meslek hayatıma devam ediyorum.

İlgili Haberler