SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Bilecik’te Jandarma Dronlarla Trafik Denetimine Geçti

Bilecik'te, İl Jandarma Komutanlığı ekiplerince dron destekli trafik denetimi gerçekleştirildi.

Yayınlanma:
ABONE OL

Bilecik İl Jandarma Komutanlığı ekipleri, modern teknolojiyi kullanarak şehirler arası kara yollarında dron destekli trafik denetimine başladı.

Trafik ve Asayiş timleri, ağır tonajlı araçlardan şehir içi trafiğe kadar geniş bir alanda gerçekleştirdikleri denetimlerde, özellikle dönemeçli ve virajlı yol kesimlerinde, emniyet şeridi, piknik ve mesire alanlarında drift atma, cep telefonu kullanma, emniyet kemeri ve motosiklette koruyucu başlık gibi trafik kurallarını ihlal eden sürücülerin tespitini dronlar aracılığıyla yapıyorlar.

İlçeler dahil eş zamanlı düzenlenen uygulamada, kontrol noktasında görevli jandarma ekipleri durdurdukları 876 sürücü ile araçların belgelerini kontrol etti. Trafik kuralı ihlali yapan sürücülere cezai işlem uygulandı.

İLGİLİ HABER Tekirdağ’ı Gezen Macar Öğrenciler Halk Oyunları Gösterisi Sundu
Bilecik'te, İl Jandarma Komutanlığı ekiplerince dron destekli trafik denetimi gerçekleştirildi.

Ekipler, sürücü ve vatandaşları emniyet kemeri takmaları ve hız ihlalleri konusunda uyardı.

author avatar
HaberX Editör Haber Editörü
Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir. Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir.

İlgili Haberler