SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Orhangazi İlçesi’nde İnşaat Sahasından Mazot Çalan 3 Kişi Yakalandı

Orhangazi ilçesinde, bir inşaat sahasında bulunan yakıt tanklarından mazot çalındığı belirlenen olayda, 3 kişi düzenlenen operasyonla yakalandı.

Yayınlanma:
ABONE OL

Orhangazi ilçesindeki Hamzalı yolu üzerinde bulunan TOKİ konut şantiye alanında gerçekleşen olay, yüklenici firma tarafından iş makineleri için konulan mazot tanklarının hızla azaldığının fark edilmesiyle ortaya çıktı. Şantiye sahipleri durumu hemen jandarma ekiplerine bildirdi.

Jandarma ekipleri yaptığı araştırmada, 3 ayrı mazot tankından araziye doğru uzanan hortumlar kullanılarak mazot çalındığını tespit etti.Orhangazi İlçesi'nde İnşaat Sahasından Mazot Çalan 3 Kişi Yakalandı

Olayın ardından jandarma ekipleri, sabaha karşı olay yerinde suçüstü operasyonu düzenleyerek 3 şüpheliyi yakaladı.

İLGİLİ HABER Uludağ Eteklerinde Orman Yangını Çıktı
Orhangazi ilçesinde, bir inşaat sahasında bulunan yakıt tanklarından mazot çalındığı belirlenen olayda, 3 kişi düzenlenen operasyonla yakalandı.

Hırsızlık olayı ile ilgili soruşturma devam ediyor.

author avatar
HaberX Editör Haber Editörü
Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir. Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir.

İlgili Haberler