SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Edirne’de Cuma Pazarı Arsası Yine Satılamadı

Edirne Belediyesi tarafından satışa çıkarılan ve tartışmalara neden olan "Cuma Pazarı" arsası, üçüncü ihalede de satılamadı.

Yayınlanma:
ABONE OL

Dilaverbey Mahallesi’nde yer alan ve “Ulus Pazarı” olarak bilinen Cuma Pazarı arsası, Edirne Belediyesi’nin üçüncü ihalesinde de satılamadı.

Dilaverbey Mahallesi’nde yer alan, “Ulus Pazarı” ya da “Sosyete Pazarı” olarak da anılan Cuma Pazarı’nın 16 bin metrekarelik ticari alan statüsündeki arsası için Belediye Encümen Salonu’nda üçüncü kez ihale düzenlendi.

Kapalı teklif usulü 400 milyon lira tahmini satış bedelli arsanın ihalesine katılan olmadı. 22 Ağustos’taki ilk ihale ve 12 Eylül’deki ikinci ihaleye de katılan olmamıştı.

İLGİLİ HABER Tekirdağ’da Uyuşturucu Operasyonunda 3 Şüpheli Yakalandı
Edirne Belediyesi tarafından satışa çıkarılan ve tartışmalara neden olan "Cuma Pazarı" arsası, üçüncü ihalede de satılamadı.

Yerli ve yabancı pek çok turisti alışveriş için kente çeken pazar yeriyle ilgili satış ilanı üzerine vatandaşlar, esnaf ve siyasiler tepki göstermişti.

author avatar
HaberX Editör Haber Editörü
Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir. Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir.

İlgili Haberler