SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Başakşehir’de Döküm Atölyesinde Patlama Sonrası Çıkan Yangın Söndürüldü

Başakşehir'de, döküm atölyesinde meydana gelen patlama sonrası çıkan yangın itfaiye ekiplerince söndürüldü.

Yayınlanma:
ABONE OL

Pik Dökümcüler Sanayi Sitesi’ndeki döküm atölyesinde önce küçük çaplı patlama meydana geldi. Bu sırada işçiler çalışma sahasından uzaklaştırılırken atölyedeki patlamalar zaman zaman devam etti.

İhbar üzerine bölgeye itfaiye, sağlık ve polis ekibi sevk edildi. Patlama sonrası çıkan yangın, itfaiye ekiplerince söndürüldü.

Patlama sırasında döküm atölyesinin yanındaki iş yerinde bulunduğunu belirten Volkan Açıl, “Üç sefer patlama oldu. İlki hafif bir patlamaydı. Daha sonra ikinci ve üçüncü patlama yaşandı. Dışarıya alevler geldi, biz içeride sallandık.” dedi.

İLGİLİ HABER İstanbul’da 568 Kişi Gözaltına Alındı
Başakşehir'de, döküm atölyesinde meydana gelen patlama sonrası çıkan yangın itfaiye ekiplerince söndürüldü.

Öte yandan, patlama anı iş yerinin güvenlik kamerasınca kaydedildi. Görüntülerde, ilk patlamada işçilerin dışarı kaçması ve sonrasında şiddetli patlama ve alevlerin etrafı sarması yer alıyor.

author avatar
Özge Tekeli
27 Şubat 1992 tarihinde Eskişehir'de dünyaya geldim. Lisans eğitimimi Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi'nde tamamladım ve Gazi Üniversitesi'nden Pedagojik Formasyon eğitimi aldım. Lisans eğitimimi tamamladıktan sonra 2019 yılı itibariyle editörlük mesleğine başladım. Şu anda haberx.com bünyesinde haber editörü olarak meslek hayatıma devam ediyorum. 27 Şubat 1992 tarihinde Eskişehir'de dünyaya geldim. Lisans eğitimimi Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi'nde tamamladım ve Gazi Üniversitesi'nden Pedagojik Formasyon eğitimi aldım. Lisans eğitimimi tamamladıktan sonra 2019 yılı itibariyle editörlük mesleğine başladım. Şu anda haberx.com bünyesinde haber editörü olarak meslek hayatıma devam ediyorum.

İlgili Haberler