SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Beylikdüzü’nde Evden Hırsızlık Yapıp Otomobil Çalan 2 Şüpheli Yakalandı

Beylikdüzü'nde 4 evden hırsızlık yapan ve 2 otomobil çalan 3 şüpheliden ikisi gözaltına alındı.

Yayınlanma:
ABONE OL

Beylikdüzü İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro Amirliği ekiplerince, Gürpınar Mahallesi’ndeki 4 evden hırsızlık yapan ve 2 otomobil çalan şahıslar için çalışma başlatıldı.

Hırsızlık olaylarının gerçekleştiği adreslerdeki güvenlik kameralarını inceleyen ekipler, şüphelilerin İ.B, B.A. ve M.A. olduğunu belirledi.

Ekipler, Pınar Mahallesi’nde yaptıkları operasyonda şüpheliler İ.B. ve M.A’yı gözaltına aldı. Çalınan otomobillerden biri polis ekipleri tarafından bulunurken, B.A’nın diğer otomobili 30 bin liraya sattığı öğrenildi.

İLGİLİ HABER Yatarak Motosiklet Kullanan Sürücüye Para Cezası Verildi
Beylikdüzü'nde 4 evden hırsızlık yapan ve 2 otomobil çalan 3 şüpheliden ikisi gözaltına alındı.

Firari şüphelinin yakalanmasına yönelik çalışma devam ederken gözaltındaki yaşı küçük 2 şüpheli, Beylikdüzü Çocuk Büro Amirliğine teslim edildi.

author avatar
Özge Tekeli
27 Şubat 1992 tarihinde Eskişehir'de dünyaya geldim. Lisans eğitimimi Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi'nde tamamladım ve Gazi Üniversitesi'nden Pedagojik Formasyon eğitimi aldım. Lisans eğitimimi tamamladıktan sonra 2019 yılı itibariyle editörlük mesleğine başladım. Şu anda haberx.com bünyesinde haber editörü olarak meslek hayatıma devam ediyorum. 27 Şubat 1992 tarihinde Eskişehir'de dünyaya geldim. Lisans eğitimimi Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi'nde tamamladım ve Gazi Üniversitesi'nden Pedagojik Formasyon eğitimi aldım. Lisans eğitimimi tamamladıktan sonra 2019 yılı itibariyle editörlük mesleğine başladım. Şu anda haberx.com bünyesinde haber editörü olarak meslek hayatıma devam ediyorum.

İlgili Haberler