SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

İstanbul’da Kimyasal Sıvı Nedeniyle Cadde Kapatıldı

Pendik'te bulunan Mimar Sinan Caddesi, refüje terk edilen bir bidondan sızan kimyasal sıvının yolun kapatılmasına neden olmasıyla trafiğe kapatıldı.

Yayınlanma:
ABONE OL

Elde edilen bilgilere göre, sızıntıyı fark edenler hemen olayı polise bildirdi. Olay yerine ulaşan polis ekipleri, güvenliği sağlamak amacıyla caddede trafiği durdurdu. Aynı zamanda sızan kimyasal sıvının temizlenmesi için itfaiye tarafından kullanılan tehlikeli madde müdahale aracı olay yerine yönlendirildi.

Bu sırada bidondan akan sıvıdan yayılan keskin koku nedeniyle maske takan polis ekipleri, sürücülere de araçlarının camlarını kapatmaları yönünde uyarıda bulundu.

Özel kıyafetlerini giyen ekipler, refüjdeki bidonu alarak yola yayılan sıvıyı temizledi.

İLGİLİ HABER İstanbul Havalimanı Avrupa’nın En Yoğun Havalimanı Oldu
Pendik'te bulunan Mimar Sinan Caddesi, refüje terk edilen bir bidondan sızan kimyasal sıvının yolun kapatılmasına neden olmasıyla trafiğe kapatıldı.

İncelemede, bidondan sızan sıvının, donmuş betonu açmak için kullanılan tuz ruhu içerikli kimyasal madde olduğu tespit edildi.

Ekiplerin çalışmasının tardından trafik akışı normale döndü.

author avatar
HaberX Editör Haber Editörü
Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir. Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir.

İlgili Haberler