SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Kağıthane’de Trafiği Tehlikeye Düşüren Sürücüye Para Cezası

Kağıthane'de bir tünelde trafik akışını ve güvenliğini tehlikeye düşürdükleri tespit edilen sürücüye 2 bin 70 lira para cezası kesildi.

Yayınlanma:
ABONE OL

İl Emniyet Müdürlüğü Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü ekipleri, 5 Ocak’ta bir sürücünün Çağlayan Kavşağı Tüneli’nde trafik akışını ve güvenliğini tehlikeye düşürdüğüne yönelik görüntülerin sosyal medyada paylaşılmasının ardından çalışma başlattı.

Ekipler, kimliğini tespit ettikleri araç sürücüsü S.A. ile yanında bulunan kardeşi Y.A’yı yakaladı.

Sürücü S.A’ya, Karayolları Trafik Kanunu kapsamında “Önlerinde giden araçları güvenli mesafeden izlememek”, “Karayolunda trafiğin akışını yavaşlatmak” ve “Trafiği tehlikeye düşürecek şekilde ve saygısızca araç kullanmak” gerekçesiyle toplam 2 bin 70 lira para cezası verildi.

İLGİLİ HABER Yatarak Motosiklet Kullanan Sürücüye Para Cezası Verildi
Kağıthane'de bir tünelde trafik akışını ve güvenliğini tehlikeye düşürdükleri tespit edilen sürücüye 2 bin 70 lira para cezası kesildi.

S.A. ve Y.A. hakkında trafik güvenliğini tehlikeye düşürdükleri için adli işlem de yapıldı.

author avatar
HaberX Editör Haber Editörü
Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir. Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir.

İlgili Haberler