SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Metro İstanbul Müjdeyi Verdi

Metro İstanbul, 28 ve 29 Ekim'de kent genelinde düzenlenecek etkinlikler sebebiyle İstanbulkart sahiplerine ücretsiz hizmet verileceğini bildirdi.

Yayınlanma:
ABONE OL

Metro İstanbul’un sosyal medya hesabından İstanbulluları sevindirecek açıklama geldi.

Sosyal medya hesabından yapılan paylaşımda, Atatürk Havalimanı’nda bugün gerçekleştirilecek miting alanına erişimi kolaylaştırmak amacıyla hatlarda sefer düzenlemesi yapıldığı aktarıldı.

Gün boyunca tüm hatların kontrol ve takip edileceğini açıklayan Metro İstanbul’un paylaşımında, ”Atatürk Havalimanı’na direkt giden M1A Yenikapı-Atatürk Havalimanı Metro Hattımızda ise saat 11.00 itibarıyla tam kapasite ile 4 dakika aralıklarla sefer yapılacaktır. M1B hattından M1A hattına kaydırılan araçlarla maksimize edilen hattın saatlik yolcu taşıma kapasitesi 15.000 kişidir. Mevcut personelimize ek olarak işletme, teknik bakım, güvenlik ve temizlik görevlisi olmak üzere toplam 254 personel görev yapacaktır.” ifadelerine yer verildi.

İLGİLİ HABER Yatarak Motosiklet Kullanan Sürücüye Para Cezası Verildi
Metro İstanbul, 28 ve 29 Ekim'de kent genelinde düzenlenecek etkinlikler sebebiyle İstanbulkart sahiplerine ücretsiz hizmet verileceğini bildirdi.

Ayrıca, M8 Bostancı-Dudullu/Parseller Metro Hattı’nda seferlerin saat 03.00’e kadar uzatıldığı aktarıldı.

Yapılan açıklamada, 28 ve 29 Ekim’de İstanbul genelinde düzenlenecek etkinlikler nedeniyle tüm hatlarda kişiselleştirilmiş İstanbulkart sahiplerine ücretsiz hizmet verileceği ifade edildi.

author avatar
HaberX Editör Haber Editörü
Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir. Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir.

İlgili Haberler