SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Kırklareli’nde Roman Eylem Planı Toplantısı

Kırklareli'nde "Roman Eylem Planı Toplantısı" gerçekleştirildi.

Yayınlanma:
ABONE OL

Kırklareli Valisi Birol Ekici liderliğinde, Atatürk Toplantı Salonu’nda düzenlenen “Roman Eylem Planı Toplantısı,” Roman vatandaşların eğitim, sağlık, istihdam, barınma, sosyal hizmet, yardım ve kamu hizmetlerine etkin erişimini artırmaya yönelik stratejileri ele aldı.

Toplantı, Roman topluluğunun kalkınması ve sosyal refahının artırılması amacıyla düzenlendi. Vali Birol Ekici’nin başkanlığında gerçekleşen toplantıda, Roman vatandaşların karşılaştığı zorluklar ve çözüm önerileri masaya yatırıldı.

Aile ve Sosyal Hizmetler Müdürlüğü yetkilileri, temmuz ve eylül aylarında Roman vatandaşlara yönelik yapılan çalışmalar hakkında detaylı bilgi verdi.

İLGİLİ HABER Sarıyer’de Korsan Otoparkçılık Yapan Şahıs Yakalandı
Kırklareli'nde "Roman Eylem Planı Toplantısı" gerçekleştirildi.

Toplantıya Vali Yardımcısı Elif Canan Tuncer, İl Jandarma Komutanı Kıdemli Albay Cemalettin Akyüz, Aile ve Sosyal Hizmetler Müdürü Faruk Uysal ile ilgili kurum müdürleri katıldı.

author avatar
HaberX Editör Haber Editörü
Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir. Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir.

İlgili Haberler