SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Sakarya ASRİAD Şubesi Kurultayında İhracatın Artmasına Odaklandı

Asrın İş İnsanları Derneği (ASRİAD) Sakarya Şubesi'nce düzenlenen 1. Olağan Değerlendirme ve Planlama Kurultayı sona erdi.

Yayınlanma:
ABONE OL

Afyonkarahisar’daki termal bir otelde 5-7 Ocak’ta gerçekleştirilen programa, ASRİAD Sakarya Şubesi üyeleri yüzde 75 katılım sağladı.

Toplantılarda üyelere, derneğin Sakarya Şubesi komisyon başkanlarının hazırladığı sunumlarla 2023 yılının değerlendirilmesi yapıldı, 2024’ün planlaması anlatıldı.

“İHRACATIN ARTMASINA DESTEK OLMAK İSTİYORUZ”

ASRİAD Sakarya Şube Başkanı Rıdvan Ulusal, kurultaya ilişkin yaptığı değerlendirmede, üyelerle 3 gün süren toplantıların kendileri açısından verimli geçtiğini belirtti.

İLGİLİ HABER Erzurum Yoğun Kar Yağışının Etkisinde
Asrın İş İnsanları Derneği (ASRİAD) Sakarya Şubesi'nce düzenlenen 1. Olağan Değerlendirme ve Planlama Kurultayı sona erdi.

Kurultaya onur konuğu olarak katılan ASRİAD Genel Başkanı İbrahim Cemil Yıldız’a teşekkür eden Ulusal, şunları kaydetti:

“Toplantılarda 2023 yılının genel değerlendirmesini yaptık. Burada geçen yıl neleri iyi yapabilmişiz, neleri daha iyi yapabilirizi konuştuk. Bunları da 2024 yılına takvimledik ve gündemimize aldık. Yine bizler yeni yılla alakalı çalışmalarımızın içinde ülkemizin iktisadi anlamda kalkınmasına ve ihracatının artmasına destek olmak istiyoruz.”

Ulusal, güçlü Türkiye’nin inşasının kurgulandığı döneme ASRİAD olarak destek olmak istediklerini belirterek, “Bu, misyonumuzda, vizyonumuzda ve dünyalık yaşantımızdaki ideolojimizde de var. Onun için bu kurultaylar çok kıymetli. Bunlar geleceğe ışık tutuyor.” ifadesini kullandı.

author avatar
HaberX Editör Haber Editörü
Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir. Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir.

İlgili Haberler