SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Zeytin Hırsızları Suçüstü Yakalandı

Balıkesir'in Edremit ilçesinde gece devriyesine çıkan jandarma ekipleri, bahçeden zeytin çalan 2 şüpheliyi suçüstü yakaladı.

Yayınlanma:
ABONE OL

Edremit İlçe Jandarma Komutanlığı ve Zeytinli Jandarma Karakol Komutanlığı ekipleri, zeytin hırsızlığıyla mücadele kapsamında kırsal Kızılkeçili Mahallesi’nde önleyici kolluk devriyesine çıktı.

Bir zeytin bahçesindeki hareketliliği fark eden ekipler, gece görüş cihazlarıyla yaptıkları kontrollerde 2 kişinin zeytin topladığını belirledi.

Ekiplerce kimlik bilgileri sorgulanan M.K. ve S.Z’nin bahçe sahibi ya da işçi olmadıkları anlaşıldı. Bahçeden yaklaşık 150 kilogram zeytin topladıkları tespit edilen zanlılar gözaltına alındı.

İLGİLİ HABER Tekirdağ’ı Gezen Macar Öğrenciler Halk Oyunları Gösterisi Sundu
Balıkesir'in Edremit ilçesinde gece devriyesine çıkan jandarma ekipleri, bahçeden zeytin çalan 2 şüpheliyi suçüstü yakaladı.

Şüpheliler, jandarmadaki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi.

author avatar
HaberX Editör Haber Editörü
Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir. Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir.

İlgili Haberler