Popüler Kullanıcılar

Payitaht Abdülhamid 95. Bölüm tek parça full HD izle

Abdülhamid savaşların seyrini, ülkelerin haritalarını değiştiren en güçlü silahın haberleşme ve istihbarat olduğunu bilmektedir. Bunun için de herkesin peşine düştüğü yeni icat telsizi alma görevini Halil Halid ve adamlarına verir. Selim Paşa’nın yaşayıp yaşamadığı muamması bu kez de Ahmet Paşa’nın karşısına çıkar, onun elini ayağını bağlar.

Bidar, ölüm döşeğindeki Nureddin’e sımsıkı sarılmış, kendisine veba bulaşma ihtimalini önemsememiştir. Tecrittekilerin durumu daha da kötüye giderken, Ester, Vladmir’le bir plan yapar. Tecritteki vebalı hastaları yakacak ve ailelerine Abdülhamid hastalığı böyle kurutma yolunu seçti, evlatlarınızı yaktırttı diyecektir. Gerçekten de yangını çıkartır… Alevler her yeri sararken, Bidar Sultan’ı da kötü bir sürpriz beklemektedir. Cemile Sultan ise eline geçen bir pusulayla hayatının şokunu yaşar.

Abdülhamid Zülüflü İsmail Paşa’dan silah fuarına dair bilgi beklemektedir. Zalman hala Zülüflü’nün kendi taraflarında olduğundan emin değildir. Zülüflü‘yü ateşe atar. Halil Halid ve adamları nihayet Payitaht’ı Joris ve adamlarının zulmünden kurtarır. Halil Halid herkesi şokta bırakacak beklenmedik bir şey yapar.


#Payitaht Abdülhamid Her Cuma #TRT1'de!

Devamını Oku
Payitaht Abdülhamid 95. Bölüm tek parça full HD izle

Payitaht Abdülhamid 94. Bölüm tek parça full HD izle

Abdülhamid, kimyasal silah satan bir tüccarı tutuklamıştır. Zalman, savaşın ayak seslerini payitahta yankılatmak için acımasız bir plan yapar. İngiliz sefirini, tüccarı serbest bıraktırmak için saraya gönderir. Böylece Osmanlı ve İngilizleri karşı karşıya getirecek, sonrasında tüccarın serbest bırakılması için Payitaht’ta kimyasal bombalar patlatacak ve nihayet beklediği savaşı başlatacaktır. Sokaklarda patlamaya hazır üç fıçı barut dolaşmaya başlar.  Ahmet Paşa peşlerine düşer. Ama bulduğu fıçılar kimsayal olmayan barutlardır. Tehlike Payitaht’ın sokaklarında kol gezmektedir. Joris, Robina’nın kızını alabilmek için geri döner. Çocuk Darülhayrı Ali’dedir. Ve almak için de Halil Halid’in iznine muhtaçtır. Halil Halid’i tuzağa düşürüp ele geçirirler. Halil Halid’in adamları okul yolunda önlerini keser. Silahlar birbirine doğrultulurken çok yakınlarında küçük çocuklar vardır. Haremde Nureddin vebaya yakalanınca kıyamet kopar. Cemile, Bidar’ı suçlar büyük bir öfkeyle. Naime ise kapalı kaldığı bodrum katında olayların sandığından daha büyük olduğunu anlar ve Bidar Sultan’la birlikte misyonerliğin ardındaki ismi araştırmaya devam eder. Bu arada veba salgını bütün haremi sarar… Ortalıkta panik havası hakimdir. Abdülhamid ve Bidar, araştırmaları sonucu Payitaht’ta vebaya dair bir vaka olmadığını öğrenirler, mikrobun saraya kasıtlı sokulduğunu anlarlar… #PayitahtAbdülhamid her cuma #TRT1'de!

Devamını Oku
Payitaht Abdülhamid 94. Bölüm tek parça full HD izle

Pelin Çift ile Gündem Ötesi 192.Bölüm - Türk Tarihi tek parça izle

Pelin Çift ile Gündem Ötesi 192.Bölüm - Türk Tarihi tek parça izle #TRT1

Pelin Çift ile Gündem Ötesi 192.Bölüm - Türk Tarihi tek parça izle

Payitaht Abdülhamid 90. Bölüm tek parça HD izle

Payitaht Abdülhamid 90. Bölüm tek parça HD izle #TRT1

Payitaht Abdülhamid 90. Bölüm tek parça HD izle

Pelin Çift ile Gündem Ötesi - Siber Ajanlar - Tek parça izle

Pelin Çift ile Gündem Ötesi 196. Bölüm #Siber Ajanlar #TRT1

Pelin Çift ile Gündem Ötesi - Siber Ajanlar - Tek parça izle

Stratejik Analiz 10 Eylül 2019

-Güvenli Bölge’de devriyeler başladı ancak Cumhurbaşkanı Erdoğan temkinli.
-Cumhurbaşkanı, Güvenli Bölge’nin tam olarak tesisi için Eylül sonunu işaret etti.
-Suriye’de diplomasi için Türkiye, Rusya, İran 16 Eylül’de bir araya gelecek.
#TRThaber

Stratejik Analiz 10 Eylül 2019

Diriliş Ertuğrul 150. Bölüm (Sezon Finali) tek parça full HD izle

Ertuğrul Bey, Berkehan’ın yanına giderken yolda Arıkbuka tarafından tuzağa çekilmişti. Kurulacak her türlü oyuna karşı hazırlıklı olan Ertuğrul Bey ve Alplar,Arıkbuka ve adamlarını etkisiz hale getirip Artıkbuka’yı öldürecekken o yine kaçmayı başarmıştı.#TRT1

Devamını Oku
Diriliş Ertuğrul 150. Bölüm (Sezon Finali) tek parça full HD izle

Payitaht Abdülhamid 87. Bölüm tek parça full HD izle

Abdülhamid, Payitaht’ı bombalamaya gelen İngiliz gemilerini geri göndermeyi başarır ama Sabahattin, Rothschild ve diğer muhalifler yenilgiyi kabullenmez. Abdülhamid’i tahtından indirebilmek ve hanedanı bitirebilmek için yeni bir tertibin hazırlığına başlarlar. Halil Halid ise Süleyman Mabedi’nin yerini gösteren haritayı bulmak için uğraşır. Şivenaz, Rotschild’in kendisini gözden çıkarmasıyla tekrar tutuklanır ve mahkeme tarafından idama mahkum edilir. #TRT1

Devamını Oku
Payitaht Abdülhamid 87. Bölüm tek parça full HD izle

Vuslat 18. Bölüm tek parça full HD izle

18. Bölüm Özeti:
Aziz, Sultan ve Fırat’ı henüz bulamamışken, düşmanı yeni bir kurban daha seçiyor. Aziz’in öfkesi alevlenirken, Feride ile birlikte kardeşleri için büyük bir ateşin tam ortasında kalıyor.

Kerem, dedesinin karanlık tarafın en tepesindeki adam olduğunu öğrenirken, Sultan ve Fırat için Aziz’le beraber hareket etmek zorunda kalıyor. İki kardeş birlik olup zamanla yarışıyor.

Yolcu Satranc-ı Urefa’da, “Deniz” adımına ilerliyor. Aziz açmayı başardığı kutunun içindeki sırlar karşısında şaşkınlık yaşarken, kendini hızlı karar vermek zorunda olduğu kritik bir seçimin ortasına buluyor. Geçmiş Aziz için tekerrür ediyor. Kerem’in de dahil olmasıyla büyük savaş şimdi başlıyor.

Vuslat her Pazartesi 20.00'de #TRT1'de!

Devamını Oku
Vuslat 18. Bölüm tek parça full HD izle

Diriliş Ertuğrul 148. Bölüm tek parça full HD izle

Kurduğu tuzağa kendisi düşen Arıkbuka’nın yeni planı ne olacak? Ertuğrul Bey Arıkbuka’yı yakalayabilecek mi? Abisi Beybolat’ın öldürülmesini hazmedemeyen Sırma ne yapacak? #TRT1

Diriliş Ertuğrul 148. Bölüm tek parça full HD izle