SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Erdoğan’dan İYİ Parti’ye İttifak Daveti: Kapımız Açık

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Cumhur İttifakı’na katılım çağrısının İYİ Parti’ye yönelik mi olduğu sorusuna “Katılmak isteyen herkese kapımız açık. İYİ Parti de olabilir. ” yanıtını verdi.

Yayınlanma:
ABONE OL

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, grup toplantısının ardından TBMM’de basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

Erdoğan, Cumhur İttifakı’na katılım çağrısının İYİ Parti’ye yönelik mi olduğu sorusuna “Katılmak isteyen herkese kapımız açık. İYİ Parti de olabilir. Ne kadar katılım güçlü olursa, ülkemizin menfaatine o denli hayırlı olur.” şeklinde cevap verdi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, CHP’nin Irak- Suriye tezkeresi ile anayasa değişikliğine “Hayır” diyeceklerini açıklamasına yönelik soruya, “Devlet Bey dün konuşmasında her şeyi söyledi mi? Cumhur İttifakı olarak biz de ne diyoruz? Evet diyoruz. Cumhur İttifakı olarak her ikimizin parlamentodaki oyları bu işi çözer mi? Çözer. 2 kere 2, 4” dedi.

author avatar
HaberX Editör Haber Editörü
Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir. Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir.

İlgili Haberler