SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Özgür Çelik CHP İstanbul İl Başkanlığı’na Adaylığını Açıkladı

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Bahçelievler İlçe Başkanı Özgür Çelik, CHP İstanbul İl Başkanlığı'na aday olduğunu açıkladı.

Yayınlanma:
ABONE OL

CHP İstanbul İl Başkanlığı’nda partililere hitap eden Çelik, CHP’nin 100. yılını kutlarken içerisinde bulunduğu parti içi demokrasiyi sürdüreceğini ifade etti.

Çelik, parti içi demokrasiyi güçlendirmenin ve siyasi alanda daha fazla fırsat yaratmanın bir parçası olarak, kadınlara ve gençlere daha fazla katılım fırsatı sunacaklarını belirterek, “Parti örgütümüz, ön seçim, dönem kuralları ve karar alma süreçlerinde etkin katılımı teşvik etmek için çabalamaya devam edecektir.” dedi.

Çelik, CHP’nin kongre ve kurultay süreçlerinden mutlaka güçlenerek çıkacağını anlatarak, “Partimiz bu ülke için hayati bir ihtiyaçtır. Partimizin hedefleri için mücadele eden her birimiz bu topraklarda umudu yeniden aşılamak zorundayız. Bu bağlamda, CHP’nin yöneticileri olarak tarihi sorumluluğumuzun farkındayız. Ne yazık ki 2023 seçimlerini kazanamadık. Çok inandığımız, çok yaklaştığımız bu seçimde başarı elde edemedik.” diye konuştu.

İLGİLİ HABER AK Parti Çanakkale Merkez İlçe Başkanlığı Bayramlaşma Programı Düzenledi
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Bahçelievler İlçe Başkanı Özgür Çelik, CHP İstanbul İl Başkanlığı'na aday olduğunu açıkladı.

Çelik, 2019’da elde ettiğimiz tarihi İstanbul zaferini 2024’te yeniden perçinleyeceklerini anlatarak, şunları kaydetti:

“İstanbul’u yeniden kazanacağız. Meclis çoğunluğunu sağlayacağız, tüm engellemeleri ortadan kaldıracağız, bunu gerçekleştirmek için örgüt yapımızı güçlendireceğiz. Mahallelerin, gençlerin, kadınların sesi il başkanlığımızda her daim duyulacak. İl, ilçe başkanlıkları arasındaki iletişimi mutlaka güçlendireceğiz. İlçe başkanlığı makamını güçlendireceğiz. İlçelerimizin maddi manevi sorunlarına köklü ve kalıcı çözümler üreteceğiz. Üye sayımızı katlayarak artıracağız. İBB, ilçe belediyelerimizle uyumlu bir yönetim modeli, örnek bir yönetim modeli uygulayacağız. Bunu örgütümüzün tüm kademeleriyle gerçekleştireceğiz. Bu duygu ve düşüncelerle Cumhuriyetimizin ikinci yüzyılında hep birlikte yakacağımız aydınlanma meşalesine destek olmak için Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul İl Başkanlığına adaylığımı açıklıyorum.”

author avatar
HaberX Editör Haber Editörü
Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir. Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir.

İlgili Haberler