SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Koç Holding İle Düzey Otomat Sektörüne Giriş Yapıyor!

Koç Holding'in hızlı tüketim ürünleri sektöründe faaliyet gösteren Düzey, hızlı büyüme potansiyeli olan ve Research And Markets araştırmasına göre 2028'de küresel olarak 26,4 milyar dolara ulaşması beklenen otomat pazarına giriş yaptı.

Yayınlanma:
ABONE OL

Koç Holding bünyesinde faaliyet gösteren hızlı tüketim ürünleri devi Düzey, 1975’ten beri kazandığı B2B uzmanlığını B2C alanında da kullanarak otomat sektörüne iddialı bir giriş yapıyor.

Research And Markets araştırmasına göre, 2028’de küresel olarak 26,4 milyar dolarlık bir pazar haline gelmesi beklenen otomat sektörü, Düzey’in çeşitli ve tüketici odaklı ürünleri ile hareketlenmeye hazırlanıyor.

Şirketten yapılan açıklamaya göre, 1975’ten beri geliştirdiği B2B alanındaki uzmanlığını B2C alanında da pekiştirmeyi hedefleyen Düzey, farklı tüketici kitlelerine uygun çok çeşitli otomat ürünleriyle sektöre hızlı bir giriş yapıyor.

İLGİLİ HABER Teknosa Yeni Mağazasını Edirne’de Açtı
Koç Holding'in hızlı tüketim ürünleri sektöründe faaliyet gösteren Düzey, hızlı büyüme potansiyeli olan ve Research And Markets araştırmasına göre 2028'de küresel olarak 26,4 milyar dolara ulaşması beklenen otomat pazarına giriş yaptı.

Düzey bünyesinde yeni bir iş kolu olarak hayata geçen ve geniş ürün yelpazesine sahip olan otomat ürünleri, sunduğu güven, kolaylık, çeşitlilik ve kesintisiz destek ile tüketiciye 7/24 erişilebilirlik sağlıyor.

Teknolojik çözümlerinin yanı sıra güçlü dağıtım ağı ile gıdadan içeceğe çeşitlilik ve erişilebilirlik sunan otomat ürünleri, lider otomat üreticileri Fas-Sandanvendo ve Necta, ödeme sistemleri çözümleri sunan Nayax ile iş birliği yapıyor.

Düzey, otomat makinesi konumlandırma projesinin yanı sıra Mikro Market kurulumunu da ilk olarak İstanbul’da bulunan Çamlıca İş Merkezi’nde gerçekleştirdi. Bu noktada hazır yemekler, salatalar, soğuk/sıcak içecekler, sandviçler, kişisel bakım ürünleri ve teknolojik ürünlerin insansız bir markette satışının yapıldığı ve çalışanların yemek molalarını verebilecekleri, dinlenebilecekleri ve alışveriş yapabilecekleri yeni bir sosyal alan hazırlandı.

Otomat ürünlerinin, gelecek dönemde Koç Topluluğu yerleşkeleri, spor salonları, hastaneler, okullar gibi farklı noktalarda konumlandırılması planlanıyor.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Koç Otomat Sistemleri İş Birimi Genel Müdürü Kerem Calban, “Otomat pazarına hızlı ve güzel bir başlangıç yaparak Düzey güvencesiyle sektörde yerimizi aldık. Tüketicilerin birçok ihtiyacına karşılık bulabileceği ve 7/24 alışveriş deneyimini güven çerçevesi ile sunan otomat sistemlerini gün geçtikçe büyüterek tüketicilerimize yeni bir alışveriş deneyimi kazandırmayı hedefliyoruz.” ifadelerini kullandı.

author avatar
HaberX Editör Haber Editörü
Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir. Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir.

İlgili Haberler