SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Buzlanan Yolda Kayan Otomobil Yan Yattı

Soğuk havanın etkisiyle kayan otomobil yan yattı. Sabah saatlerinde buz tutmuş yollar arabanın tutuş gücünü etkileyerek kazalara sebebiyet veriyor.

Yayınlanma:
ABONE OL

Soğuk havanın etkisiyle sabahın ilk saatlerinde buzlu olan yollar sürücüleri tehdit ediyor.

Büyükçekmece Karaağaç Mahallesi Eskice Karaağaç Yolu Caddesi’nde ilerleyen 34 EU 3075 plakalı otomobil, yolda meydana gelen buzlanma nedeniyle sürücüsünün kontrolünden çıkarak yan yattı. Kazada, sürücü E.K. ile otomobildeki 2 kişi yara almazken araç çekici yardımıyla kaldırıldı.

author avatar
Özge Tekeli
27 Şubat 1992 tarihinde Eskişehir'de dünyaya geldim. Lisans eğitimimi Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi'nde tamamladım ve Gazi Üniversitesi'nden Pedagojik Formasyon eğitimi aldım. Lisans eğitimimi tamamladıktan sonra 2019 yılı itibariyle editörlük mesleğine başladım. Şu anda haberx.com bünyesinde haber editörü olarak meslek hayatıma devam ediyorum. 27 Şubat 1992 tarihinde Eskişehir'de dünyaya geldim. Lisans eğitimimi Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi'nde tamamladım ve Gazi Üniversitesi'nden Pedagojik Formasyon eğitimi aldım. Lisans eğitimimi tamamladıktan sonra 2019 yılı itibariyle editörlük mesleğine başladım. Şu anda haberx.com bünyesinde haber editörü olarak meslek hayatıma devam ediyorum.

İlgili Haberler