SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Trafiği Tehlikeye Düşüren Sürücülere 20 Bin 778 Lira Ceza

İstanbul'da otomobiliyle drift yaparak trafiği tehlikeye düşürdüğü belirlenen sürücüye, toplam 20 bin 778 lira para cezası kesildi.

Yayınlanma:
ABONE OL

İstanbul Emniyet Müdürlüğü ekipleri, bir sürücünün otomobiliyle drift yapıp trafiği tehlikeye düşürdüğüne yönelik görüntülerin sosyal medyada paylaşılmasına ilişkin çalışma başlattı.

İncelemede, görüntülerdeki aracın sürücüsünün T.G. olduğu tespit edildi.

Polis ekiplerince yakalanan T.G’ye, Karayolları Trafik Kanunu’nun ilgili maddeleri gereğince toplam 20 bin 778 lira idari para cezası kesildi.

İLGİLİ HABER Sultangazi’de Polise Silahla Ateş Açılmasına İlişkin Yakalanan 3 Zanlıdan 1’i Adliyeye Sevk Edildi
İstanbul'da otomobiliyle drift yaparak trafiği tehlikeye düşürdüğü belirlenen sürücüye, toplam 20 bin 778 lira para cezası kesildi.

Sürücü belgesi 60 gün süreyle geri alınan ve aracı 60 gün süreyle trafikten men edilen sürücü hakkında ayrıca “trafik güvenliğini tehlikeye sokmak”tan adli işlem başlatıldı.

author avatar
HaberX Editör Haber Editörü
Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir. Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir.

İlgili Haberler