SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Kırklareli’nde Tırın Dorsesinden Dökülen Mıcırın Altında Kalan İşçi Yyaralandı

Kırklareli'nin Lüleburgaz ilçesinde tırın dorsesinden dökülen mıcırın altında kalan işçi yaralandı.

Yayınlanma:
ABONE OL

Alınan bilgiye göre, Büyükkarıştıran beldesinde şantiye alanında iş makinesi ile mıcır yüklenen dorsenin kapakları açıldı.

Dorsenin yanında bulunan Hacı Tanacı, dökülen mıcırın altında kaldı. Diğer işçilerin durumu 112 Acil Çağrı Merkezi’ne bildirmesi üzerine bölgeye sağlık, itfaiye ve jandarma ekipleri sevk edildi.

Yaralanan Tanacı, itfaiye ekiplerinin müdahalesiyle bulunduğu yerden çıkarılarak ambulansla Lüleburgaz Devlet Hastanesine götürüldü.

author avatar
Özge Tekeli
27 Şubat 1992 tarihinde Eskişehir'de dünyaya geldim. Lisans eğitimimi Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi'nde tamamladım ve Gazi Üniversitesi'nden Pedagojik Formasyon eğitimi aldım. Lisans eğitimimi tamamladıktan sonra 2019 yılı itibariyle editörlük mesleğine başladım. Şu anda haberx.com bünyesinde haber editörü olarak meslek hayatıma devam ediyorum. 27 Şubat 1992 tarihinde Eskişehir'de dünyaya geldim. Lisans eğitimimi Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi'nde tamamladım ve Gazi Üniversitesi'nden Pedagojik Formasyon eğitimi aldım. Lisans eğitimimi tamamladıktan sonra 2019 yılı itibariyle editörlük mesleğine başladım. Şu anda haberx.com bünyesinde haber editörü olarak meslek hayatıma devam ediyorum.

İlgili Haberler