SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Aydın Kuşadası’nda Akıl Almaz Olay! Kızlar Tuvaletine Kamera Koyan Hizmetli Tutuklandı

Aydın'ın Kuşadası ilçesinde bir lisenin kızlar tuvaletine gizli kamera koyan hizmetli tutuklandı.

Yayınlanma:
ABONE OL

Kuşadası Anadolu İmam Hatip Lisesi’nde hizmetli olarak çalışan şahıs, kızlar tuvaletine kamera yerleştirdi. Emniyet görevlileri tarafından tutuklanan hizmetli, görevinden uzaklaştırıldı.

Aydın Valisi Yakup Canbolat, konuya ilişkin açıklamada bulundu. Yaşanan süreci anlatan Vali Canbolat, tuvalete kamera koyan hizmetli C.İ hakkında idari soruşturma başlatılarak müfettiş görevlendirildiğini ifade etti. C.İ’nin görevinden uzaklaştırıldığını belirten Canbolat, Kuşadası Cumhuriyet Başsavcılığının talimatıyla şüphelinin gözaltına alındığını aktardı.

TESADÜF ESERİ FARK EDİLDİ

Kadınlar Denizi Mahallesi’ndeki Kuşadası Anadolu İmam Hatip Lisesi’nde saat 13.30 sıralarında meydana gelen olayda, kız öğrenciler tuvalette kamera buldu. Bunun üzerine durumu müdür yardımcısına bildirmek isteyen öğrenciler, temizlik görevlisi tarafından engellenmeye çalışıldı.

İLGİLİ HABER Yalova’da 83 Yaşındaki Kişi Evinde Ölü Bulundu
Aydın'ın Kuşadası ilçesinde bir lisenin kızlar tuvaletine gizli kamera koyan hizmetli tutuklandı.

OKULDAN KAÇTI

Kız öğrencilerin elinden kamerayı almaya çalışan C.İ, kız öğrencileri tuvalete kilitledi. Bisiklete binerek okuldan kaçan hizmetli, belli bir süre sonra yakayı ele verdi.

İhbar üzerine okula gelen polis ekipleri, kameraya el koyarak okuldaki öğrencilerin okulu boşaltmasını sağladı.

author avatar
HaberX Editör Haber Editörü
Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir. Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir.

İlgili Haberler