SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Çanakkale’de Motosikletteki 2 Kişinin Öldürülmesiyle İlgili Soruşturmada Gözaltı Sayısı 5’e Yükseldi

Çanakkale'de motosikletle seyir halindeki 2 kişinin av tüfeğiyle vurularak hayatını kaybetmesiyle ilgili soruşturma kapsamında, 3 şüpheli daha gözaltına alındı.

Yayınlanma:
ABONE OL

İl Jandarma Komutanlığına bağlı Jandarma Suç Önleme Timi (JASAT), Şakir Aydın ve Tayfun Avcı’nın yaşamını yitirdiği olayın ardından şüphelilerden A.K. ile yaşları 18’den küçük D.B. ve H.M.K’yi Menderes Mahallesi’ndeki bir evde yakaladı.

Gözaltına alınan zanlılardan A.K’nin gösterdiği sulama kanalındaki çalılık alanda, cinayetlerde kullanılan av tüfeği ele geçirildi.

Bu kişilerin yanı sıra diğer şüpheliler A.G. ve C.Ö’nün jandarmadaki işlemleri sürüyor.

İLGİLİ HABER Minibüsle Çarpışan Motosiklet Sürücüsü Öldü
Çanakkale'de motosikletle seyir halindeki 2 kişinin av tüfeğiyle vurularak hayatını kaybetmesiyle ilgili soruşturma kapsamında, 3 şüpheli daha gözaltına alındı.

Çanakkale’de, 8 Şubat akşamı Sarıot köyünden ilçe merkezine giden Şakir Aydın (35) ve Tayfun Avcı’nın (24) bulunduğu motosiklete, ana yola yaklaştıklarında av tüfeğiyle ateş açılmıştı. Aydın olay yerinde, Avcı ise kaldırıldığı Bayramiç Devlet Hastanesinde yaşamını yitirmiş, JASAT tarafından olay yeri ve çevre köylerde yapılan araştırmalar sonucunda zanlılar A.G. ve C.Ö. gözaltına alınmıştı.

author avatar
Özge Tekeli
27 Şubat 1992 tarihinde Eskişehir'de dünyaya geldim. Lisans eğitimimi Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi'nde tamamladım ve Gazi Üniversitesi'nden Pedagojik Formasyon eğitimi aldım. Lisans eğitimimi tamamladıktan sonra 2019 yılı itibariyle editörlük mesleğine başladım. Şu anda haberx.com bünyesinde haber editörü olarak meslek hayatıma devam ediyorum. 27 Şubat 1992 tarihinde Eskişehir'de dünyaya geldim. Lisans eğitimimi Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi'nde tamamladım ve Gazi Üniversitesi'nden Pedagojik Formasyon eğitimi aldım. Lisans eğitimimi tamamladıktan sonra 2019 yılı itibariyle editörlük mesleğine başladım. Şu anda haberx.com bünyesinde haber editörü olarak meslek hayatıma devam ediyorum.

İlgili Haberler