SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

İstanbul’da Gerçekleşen Silahlı Çatışmanın Şüphelisi Bilecik’te Yakalandı

Eski Eyüpsultan MHP İlçe Başkanı Köksal Kaçmaz'ın hayatını kaybettiği ve 2 kişinin yaralandığı silahlı çatışma olayıyla ilgili, aranan şüpheli İstanbul'da cezaevine teslim edildi.

Yayınlanma:
ABONE OL

İstanbul’da meydana gelen ve eski Eyüpsultan MHP İlçe Başkanı Köksal Kaçmaz’ın ölümüne ve 2 kişinin yaralanmasına neden olan silahlı çatışmanın firari şüphelisi, Bilecik’te yakalandı.

Beşiktaş Mahallesi’nde çarşaflı şüphelilerin dolaştığı yönünde polise yapılan bir ihbar sonrasında, çarşı ve mahalle bekçileri tarafından çarşaflı bir kişi tespit edildi.

Bu kişinin kimliğini kontrol eden görevliler, eşkalinin kimlikteki fotoğrafla uyuşmadığını, kadın olmadığını belirledi.

İLGİLİ HABER Yalova’da 83 Yaşındaki Kişi Evinde Ölü Bulundu
Eski Eyüpsultan MHP İlçe Başkanı Köksal Kaçmaz'ın hayatını kaybettiği ve 2 kişinin yaralandığı silahlı çatışma olayıyla ilgili, aranan şüpheli İstanbul'da cezaevine teslim edildi.

İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğüne getirilen bu kişinin, kendisine kadın görünümü veren Faruk P. olduğu anlaşıldı.

Kaçmaz’ın yaşamını yitirdiği, 2 kişinin yaralandığı silah çatışmayla ilgili İstanbul 2. Sulh Ceza Hakimliğince “kasten öldürme” suçundan arandığı tespit edilen Faruk P. hakkında “resmi belgede sahtecilik” suçundan da işlem yapıldı.

Şüphelinin, İstanbul’a götürülerek cezaevine teslim edildiği öğrenildi.

NELER YAŞANMIŞTI?

Eyüpsultan Sakarya Mahallesi Türbe Caddesi’nde 22 Ağustos’ta, Köksal Kaçmaz ile sahibi olduğu kafenin önüne araç park eden Faruk P, Tevfik P, Fuat P. ve S.A.P. arasında tartışma çıkmıştı. Büyüyerek silahlı çatışmaya dönen olayda Kaçmaz hayatını kaybetmiş, Fuat P. ve olay yerinde bulunan Y.K. yaralanmıştı.

Gözaltına alınan şüphelilerden Tevfik P. “kasten öldürme” suçundan tutuklanmış, diğerleri serbest bırakılmış, silah kullandığı belirlenen firari Faruk P’nin yakalanması için çalışma başlatılmıştı.

author avatar
HaberX Editör Haber Editörü
Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir. Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir.

İlgili Haberler