SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

SMA Hastası Bebek İçin Toplanan Bağış Kumbaralarını Çalan Şüpheliler Gözaltına Alındı

Tekirdağ'ın Çorlu ilçesinde, SMA hastası 11 aylık bir bebek için iş yerlerine konulan bağış ve yardım kumbaralarının bir kısmını çalan 2 şüpheli tutuklandı.

Yayınlanma:
ABONE OL

İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri yaptığı çalışma sonrası kumbaraları çaldığı iddia edilen şüphelilerin kimliğini tespit etti.

Şüpheliler A.T. (30) ve F.E. (29), düzenlenen operasyonla yakalanarak gözaltına alındı.

Emniyetteki işlemlerin ardından Çorlu Adliyesi’ne sevk edilen iki şüpheli çıkarıldığı hakimlikçe tutuklandı.

İLGİLİ HABER Trafik Kazasında Yaralanan ÇOMÜ Öğrencisi Hastanede Yaşamını Yitirdi
Tekirdağ'ın Çorlu ilçesinde, SMA hastası 11 aylık bir bebek için iş yerlerine konulan bağış ve yardım kumbaralarının bir kısmını çalan 2 şüpheli tutuklandı.

Namık Kemal Üniversitesi (NKÜ) Tıp Fakültesi Hastanesi’nde SMA Tip-1 teşhisi konulan Yağız Batu için Tekirdağ Valiliği tarafından verilen izinle yaklaşık 2 milyon doların toplanması amacıyla yardım kampanyası başlatılmış, bunun üzerine Çorlu’daki iş yerlerine aile tarafından 100’e yakın yardım ve bağış kumbarası konulmuştu.

Üç gün önce bu kumbaralardan 10’unun çalınması üzerine polis ekipleri soruşturma başlatmıştı.

author avatar
HaberX Editör Haber Editörü
Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir. Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir.

İlgili Haberler