Coronavirus (Covid-19)

  • 115,346,863Coronavirus Vaka Sayısı
  • 2,561,708Ölü Sayısı
  • 21,619,396Kurtulan Sayısı
Son Güncelleme: 12:15

HaberX Anket

Koronavirüs salgını sonrası hayatımız?

Sonuçları görmek için tıklayınız

Popüler Kullanıcılar

Melih Altınok: Tam yerine denk geldi manzara koyduk

Mevzuu geçen gece atv Son Durak'ta ele alırken bir damarı daha yakaladık.
10yearschallenge oyununu, Türkiye'de artık kapanmış olan başörtüsü konusuna alet eden bir ekip var. Sistematik şekilde başını açtığını söyleyen karakterlerin hikâyeleri paylaşılıyor. Ve nedense İngiliz BBC bu konuyla çok ilgili. Başımı açtım diyen niyeyse BBC'ye koşuyor. Oysa Halk TV'de var.
Üstelik operasyonu "konulu film" yıldızlarını sanki başını açmış tesettürlü Türk kadınları gibi göstermeye kadar vardırdılar!
28 Şubat döneminde hayat kadınlarını çarşafa sokup tarikat liderlerinin yanına gönderen sonra da kameraları çağıran ekibe ne çok benziyorlar değil mi? Maşallah bu konuda literatürleri çok geniş.
Dün programda bu damara neşter attığımız saatte hepsi sosyal medyada kimliklerini deşifre ettiler. İçlerinde Pennsylvania'daki sümüklüye tapanların olmasına şaşırmadık elbette. Ancak bu networke çakınca, #eksisözlük gibi "buralı" sandığımız mecralardan ses gelmesi ilgi çekiciydi. Sağ olsunlar onlara da çok güldük.
Son Durak bu gece 00.15'te atv'de! Bu önemli mevzua devam edeceğiz, manzaradan sıkılanları bekleriz.
YAZININ TAMAMI İÇİN TIKLAYIN

Devamını Oku
Melih Altınok: Tam yerine denk geldi manzara koyduk

Oyun Sitelerine Organik Hit Alma Yolları Nelerdir
Oyun dünyası ile uzaktan yakından ilişkiniz varsa ve gerek kendi adınıza gerekse de bağlı bulunduğunuz kurum adına bir web site ile ilgileniyorsanız ilgilenmekte olduğunuz oyun sitesinin hitini yükseltme için çaba göstermeniz gerekmektedir. Gösterecek olduğunuz bu çaba sayesinde hem sitenin ziyaretçi sayısında artış gözlemlenecek hem de hizmet vermekte olduğunuz kişilerin profilleri değişip kitleniz artacaktır. Oyun sitesine organik hit alma yolları aslında son derece kolaydır. Özellikle sektördeki diğer oyun sitelerindeki durumu görmeli incelemeli ve o şekilde yol alınmalıdır. SEO, arama motoru optimizasyonu demek olup ilgili konu ile ilgili kişilerin nasıl arama yaptıklarına dair ipuçlarını içermektedir. Bu sayede kişilerin o konu ile ilgili nasıl arama yaptıklarını öğrenmiş ve ona göre siz de anahtar kelimelerinizi düzenlemiş olacaksınız.
Yazı Devamı İçin : https://goo.gl/P7mL1o
#Tahincioğlu #parodia #EkşiS #radyo #Soylu

Devamını Oku

Prof. Celal Şengör: Kendi dışkımı yedim

Prof. Dr. Celal Şengör, Ekşi Sözlük'te katıldığı soru cevap etkinliğinde kendi dışkısını yediğini söyledi.
Ünlü Profesör Celal Şengör, #EkşiSözlük’ün düzenlemiş olduğu soru–cevap etkinliğine katıldı.
Katıldığı programda Celal Şengör, Ekşi Sözlük kullanıcılarının kendisine yönelttiği birbirinden ilginç sorulara cevap verdi.
Katıldığı televizyon programlarında yaptığı açıklamalarla sık sık gündeme oturan Celal Şengör, "Kendi dışkınızı hiç yediniz mi?" sorusuna "Yedim. Özellikle insan dışkısı acıydı cevabını verdi.

İsviçre’de doktora yaptığı yerde otlayan ineklerin ve dağ keçilerinin de dışkılarının tadına baktığını söyleyen Şengör, “Özellikle insan dışkısı acıydı. Ötekiler de tatlıydı ama insanınki kadar acı değildi. Bu bir merak meselesidir, merak eden her şeyi dener” cevabıyla herkesi şaşırttı.

Devamını Oku
Prof. Celal Şengör: Kendi dışkımı yedim