Coronavirus (Covid-19)

  • 20,606,872Coronavirus Vaka Sayısı
  • 747,774Ölü Sayısı
  • 6,352,098Kurtulan Sayısı
Son Güncelleme: 18:45

HaberX Anket

Koronavirüs salgını sonrası hayatımız?

Sonuçları görmek için tıklayınız

Popüler Kullanıcılar

Jet Sosyete 2. Sezon 16. Bölüm Tek Parça Full HD izle

Şevket, mahallede Gündüz’ü kıstırır ve kalan borcunu ister. Bu sefer iş çok ciddidir. Safiye kardeşine yardım etmek için altın bileziklerini satmak zorunda kalır. Yaşar bileziklerin azaldığını fark eder ve Safiye durumu kurtarmak
için estetik ameliyat yalanını uydurur ama bu işleri daha da karıştırır.

Ozan ve Melike birlikte vakit geçirmek isterler fakat Melike’ye dışarıda buluşma izni çıkmaz ve Yaşarların evinde buluşmaktan başka çareleri kalmaz. Ozan’ın Amerikanvari yaşam alışkanlıkları ve Safiye’nin temizlik anlayışı arasındaki uçurum, ev görüşmelerini her iki taraf için kabusa çevirir.

Şennur, bakımsızlığı ile ilgili herkesten eleştiri almaktadır. Saçlarını boyatmaya kalkışır fakat onun için çok pahalı olduğundan vazgeçer ve beklenmedik bir anda sürpriz bir çözümle karşılaşır. Mahallede dizi çeken ekip peruk unutmuştur ve Şennur, bu peruğu kullanmaya başlar ama sonuçları istediği gibi olmaz.

Hayri’ye, vefat eden yaşlı bir akrabasından 75 bin Türk Lirası kalır. Bu parayı nasıl değerlendirebileceğini İlayda’ya sormasıyla hayatı kabusa döner.

Şarkı söylemeye özenen Gizem, Chia'da konser vermek için anlaşır. Ses eğitimi olmayan Gizem, başka bir şarkıcının sesiyle playback yapar. Ama her şey planladığı gibi gitmez. Ona destek oluyormuş gibi görünen Nazlı'nın da başka planları vardır. Gizem'in sahnede rezil olması için her şeyi yapar.

#JetSosyete, #TV8

Devamını Oku
Jet Sosyete 2. Sezon 16. Bölüm Tek Parça Full HD izle

Jet Sosyete 2. Sezon 12. Bölüm Tek Parça Full HD izle

Jet Sosyete 2. Sezon 12. Bölüm Tek Parça Full HD izle #jetsosyete

Gizem’e televizyonda kadın programı sunuculuğu teklifi gelir. Programda kendisine eşlik etmek üzere aşçı bulamaz ve çareyi Safiye’de arar. Fakat Safiye ek gelir için bez market torbası dikme işine girişmiştir.

Gizem Safiye’nin işini kolaylaştırmak için evin deposunda duran dikiş makinesini vermeyi teklif eder. Fakat depodan fare çıkmasıyla iki komşu evde panik yaşanır.

Safiye Şennur’un gönlünü almak istemektedir. Bunun için Gizem’in programına Şennur’u davet eder. Şennur’un programda yaptıkları Gizem’in hayatını karartır.

Kumsal’ın programa telefonla bağlanıp Şennur’un gelin adayı olduğunu açıklaması, Talip ve Yüksel Ailesinde şok etkisi yaratır.

Harry İlayda’yı çocukluğundan beri uyurken yanından ayıramadığı oyuncak ayısından vazgeçirmeyeçalışır. Harry’nin oyuncak ayıyı kaybetmesi İlayda ile aralarının açılmasına sebep olur.
#TV8

Devamını Oku
Jet Sosyete 2. Sezon 12. Bölüm Tek Parça Full HD izle

İşte, 2018'de Google'da en çok aradıklarımız

İnternetin en büyük arama motoru Google, her yıl olduğu gibi bu yıl da Türkiye'de ve dünyada yükselen arama trendleri içeren listesini açıkladı.

Türkiye'de 2018'in dört farklı kategoriden oluşan arama trenleri listelerinin 'Genel' kategorisinde en çok arananlar sırasıyla 'Dolar', 'Soyağacı-edevlet', 'Dünya Kupası' ve 'e-müfredat' oldu.

Yemek tarifleri kategorisinde 'Ziron', İsimlerde, geçen yıl bir uçak kazasında hayatını kaybeden 'Mina Başaran', Dizilerde ise 'Sen Anlat Karadeniz' arandı.
2018 yılında en çok aranan Diziler kategorisinde Sen Anlat Karadeniz'i Çukur, Ufak Tefek Cinayetler, Bir Zamanlar Çukurova, Erkenci Kuş, #JetSosyete ve Avlu dizileri takip etti.

Lezzet trendleri hakkında ipuçları içeren Yemek kategorisinde ise #Ziron'dan sonra ikinci aranan kelime #Mıhlama, üçüncü ise #Tiramisu oldu.

Devamını Oku
İşte, 2018'de Google'da en çok aradıklarımız

Jet Sosyete 2. Sezon 7. Bölüm Tek Parça Full HD izle

Yaşar’ın şirket çalışanlarının tümünü dahil ederek kurduğu whatsapp grubu şirket içinde popülerlik kazanmasını ve herkesle yakınlaşmasını sağlar. Yağmur gibi yağan mesajlardan sıkılan İlayda’nın gruptan çıkması ile olaylar büyür.

Aynı salonda dans dersi almaya başlayan Kumsal ile Yıldız bu sayede tanışırlar. Talip ise bu tanışıklıktan haberdar olmadan Kumsal’la flört etmeye çalışmaktadır.

Zahide’nin en sevdiği dizi İlayda’ların yalısında çekilecektir. Zahide ve Gizem’in set ziyareti Gizem’in diziden rol kapmasıyla sonuçlanır.

Safiye, fokus grup araştırmalarında C kategori ev kadınlarını temsil etmek üzere iş bulmuştur. Gizem’in dizide rolüne devam edebilmesi onun fokus grup toplantısında söyleyeceklerine bağlıdır.

Alara’nın sağlıklı yaşam adına girdiği açlık diyeti sonucunda bayılması ile onu hastaneye götürmek zorunda kalan ve kendi yerine Şennur’u fokus grup toplantısına gönderen Gizem’in dizi hayatını tehlikeye girer
#JetSosyete yeni bölümüyle Çarşamba 20.00’de #Tv8’de!

Devamını Oku
Jet Sosyete 2. Sezon 7. Bölüm Tek Parça Full HD izle