Coronavirus (Covid-19)

  • 21,487,827Coronavirus Vaka Sayısı
  • 766,027Ölü Sayısı
  • 6,478,664Kurtulan Sayısı
Son Güncelleme: 20:15

HaberX Anket

Koronavirüs salgını sonrası hayatımız?

Sonuçları görmek için tıklayınız

Popüler Kullanıcılar

Nike'tan Ronaldo açıklaması: Derin bir kaygı duyuyoruz

Spor giyim markası #Nike, bir milyar dolarlık anlaşması bulunan Cristiano #Ronaldo hakkındaki tecavüz iddiaları nedeniyle 'derin bir kaygı duyduğunu' açıkladı.Amerikan spor giyim devi Nike, bir milyar dolarlık sponsorluk anlaşması yaptığı Portekizli futbolcu Cristiano Ronaldo hakkındaki tecavüz iddialarından 'derin bir kaygı duyduğunu' açıkladı ve 'durumu yakından izlemeye devam ettiğini' duyurdu.33 yaşındaki Ronaldo ile sözleşmesi bulunan FIFA oyun serisinin yayıncısı EA Sports da benzer bir açıklama yaptı.
EA Sports, açıklamasında "Cristiano Ronaldo'ya yönelik suçlamaların yer aldığı kaygı verici haberleri gördük. Gelişmeleri yakından takip ediyoruz. Oyunlarımızın kapağında yer verdiğimiz sporcuların EA'in temsil ettiği değerler çerçevesinde hareket etmesini bekleriz" ifadelerini kullandı.

Devamını Oku
Nike'tan Ronaldo açıklaması: Derin bir kaygı duyuyoruz

Facebook, 10 milyon dolarlık reality şov için Ronaldo'yla görüşüyor

Portekizli yıldız futbolcu Cristiano #Ronaldo'nun #Facebook ile 10 milyon dolar değerindeki bir reality şov için görüşme halinde olduğu iddia edildi.

Variety'nin birden fazla kaynağa dayandırdığı özel haberine göre, sosyal medya devi Facebook, TV programları tarzında içerik hazırladığı video platformu 'Facebook Watch'ta yayımlanması düşünülen 13 bölümlük reality şov için Ronaldo ile anlaşmaya çalışıyor.
Kaynakların aktardığına göre Facebook Portekizli yıldız futbolcuya bu proje için 10 milyon dolarlık bir ödeme yapmayı gözden çıkardı.

CAA adlı kuruluş tarafından hazırlanan serilerin yapımcılığını 'Matador Content' ve 'Religion of Sports' adlı şirketlerin üstleneceği belirtilirken farklı kaynaklar anlaşma çabalarının düzeyi konusunda farklı açıklamalarda bulundu.

Kaynaklardan biri anlaşmanın sonlanmaya yakın olduğunu söylerken bir diğeri görüşmelerin henüz olgunlaşmadığını aktardı. Facebook ve sözü geçen şirketler ise konu hakkında açıklama yapmaktan kaçındı.

Diğer taraftan Ronaldo'nun halihazırda Facebook ile bir başka projede birlikte çalıştığı da haberde vurgulandı. Habere göre Ronaldo ve Paul Lee tarafından yeni kurulan 'wiip' adlı stüdyodan, Facebook Watch için bir drama dizisi hazırlaması istendi.

Bu projenin farklı arka planlardan gelen bir grup genç kızın oynadığı bir lise futbol takımı hakkında olduğu belirtildi.

Facebook geçen yıl boyunca bir dizi orijinal programı fonlamıştı ancak Ronaldo'ya yapılan teklifin bunlar arasında en yüksek meblağa ulaşanı olduğu vurgulandı.

Devamını Oku
Facebook, 10 milyon dolarlık reality şov için Ronaldo'yla görüşüyor

Cristiano Ronaldo Juventus'a imzayı attı mı?

Son günlerde sık sık ortaya çıkan Juventus haberleriyle gözler Cristiano Ronaldo'ya çevrildi. Şampiyonlar Ligi zaferinin ardından yaptığı açıklamayla Real Madrid'den ayrılık sinyalleri veren Ronaldo'nun Serie A devine transfer olacağı konuşulurken sürpriz bir isimden çarpıcı bir iddia gündeme oturdu.

1994-2006 yılları arası Juventus'ta genel direktörlük görevi yapan ve birçok yıldız ismin transferini gerçekleştiren Luciano Moggi, Ronaldo'nun Juventus'a transfer olduğunu iddia etti.

Tele7Gold'a açıklamalarda bulunan 80 yaşındaki futbol adamı, "Cristiano Ronaldo, Münih'te Juventus için sağlık kontrolünden geçti ve imzayı attı" şeklinde konuştu.

Öte yandan Marca Marca Gazetesi, Real Madrid Başkanı Florentino Perez ile Cristiano Ronaldo'nun menajeri Jorge Mendes'in transferle ilgili toplantıda bugün acil olarak bir araya geleceğini duyurmuştu.

#Ronaldo #Juventus #RealMadrid #sondakika #serieA #Perez #Luciano

Devamını Oku
 Cristiano Ronaldo Juventus'a imzayı attı mı?

Messi ve Ronaldo 'değer' kaybediyor

925 milyon Euro toplam değeri bulunan Arjantin'de #Messi etkisi öne çıkıyor. 184,2 milyon Euro değer biçilen yıldız futbolcuyu, Juventus'ta forma giyen 104,5 milyon Euro'luk #Higuain takip ediyor.

#Portekiz'de ise ilk sırada Cristiano #Ronaldo yer alıyor. Son yıllarda dünyanın en iyi futbolcuları arasında gösterilen Ronaldo'nun piyasa değeri 103,4 milyon Euro.

Geçtiğimiz şubat ayında 33'üncü yaşını kutlayan Ronaldo'nun piyasa değeri, ortaya koyduğu üstün ğerformansa rağmen, her geçen yıl biraz daha düşüyor.

Devamını Oku
Messi ve Ronaldo 'değer' kaybediyor