Coronavirus (Covid-19)

  • 266,677,235Coronavirus Vaka Sayısı
  • 5,277,339Ölü Sayısı
  • 21,204,727Kurtulan Sayısı
Son Güncelleme: 04:50

HaberX Anket

Koronavirüs salgını sonrası hayatımız?

Sonuçları görmek için tıklayınız

Popüler Kullanıcılar

Temel Ofluoğlu, Kartepe Belediye Başkan aday adaylığını açıkladı

Yıllarca partinin çeşitli kademelerinde görev alan geçtiğimiz dönem CHP Kartepe İlçe Yöneticiliği yapan, şuan ise Kartepe Belediye Meclis üyesi olan Temel Ofluoğlu, bugün Kartepe Belediye Başkan aday adaylığını açıkladı. İlçe binasında gerçekleşen açıklamaya katılım yoğun oldu.

KARAKADILAR DA KATILDI

Kartepe İlçe binasında gerçekleşen açıklamaya CHP Kartepe İlçe Başkan Vekili Şerafettin Kırmızı, Kadın Kolları Kartepe İlçe Başkanı Kurtuluş Versan, İl Yöneticileri Nilay Merttürk ve Bülent Sarı, İlçe Yöneticileri, Kartepe eski İlçe Başkanı Kartepe Belediye Başkan Aday adayı Cumhur Karakadılar, Gençlik Kolları Kartepe eski İlçe Başkanları Cihan Çakır, Fatih Harbi ve Hami Akyıldız, Temel Ofluoğlu’nun oğulları Yavuz ve Zafer Ofluoğlu ve partililer katıldı. Açılış konuşmasını yapan Kartepe İlçe Başkan Vekili Şerafettin Kırmızı, Ofluoğlu’nu tebrik etti, başarılar diledi.

BEN DEĞİL BİZ OLGUSUNDAN VAZGEÇMEYECEĞİZ

Konuşmasına kendisini tanıtarak başlayan Temel Ofluoğlu, “5 yıldır yaptığımız meclis üyeliğinde Kartepe’nin bütün sorunlarına vakıf olduk. Bu sorunların çözümünde gerekli mücadelemizi meclis ve komisyon toplantılarında gerçekleştirdik. Her daim halkın sesi, kulağı olmaya çalıştık. Kartepe’nin kent kimliğini kazanması adına birleştirici ve geliştirici fikirlerle ve projelerle yola çıktık. Bilgimizi ve deneyimimizi Kartepelilerle paylaşmak, Kartepe’mize adamak adına bugün buradayız. Aday adaylığımız ben değil, biz olgusu üzerindeki çizgisinden asla vazgeçmeyecektir” dedi.

SOSYAL DEMOKRAT BELEDİYECİLİĞİ İNŞA EDECEĞİZ

Cumhuriyet Halk Partisinin ülkedeki birleştirici gücünü Kartepe’de de uygulayacağımız bu kutsal vazifemizde bugün beni yalnız bırakmayan tüm dostlarıma ve aileme teşekkür ediyorum diyerek sözlerine devam eden Ofluoğlu, “El birliği ile Kartepe’de sosyal demokrat bir belediyeciliği inşa edeceğimize size söz veriyorum. Özellikle 5 yıl boyunca en önemli komisyonlardan biri olan Plan ve Bütçe Komisyonunda bana büyük destek veren Tevfik Mayda ve Hayati Versan’a teşekkür etmeyi bir borç bilirim. Şunun bilinmesini özellikle istiyorum Cumhuriyet Halk Partisinin Kartepe adayı kim olursa olsun fark etmeksizin bugüne kadar üzerimize düşen görevi nasıl layığıyla gerçekleştirdiysek eğer o günde elimi taşın altına koyanlardan olacağımıza emin olabilirsiniz “ dedi.

KARAKADILAR BAŞARILAR DİLEDİ

Temel Ofluoğlu’nu tebrik eden CHP Kartepe eski İlçe Başkanı Kartepe Belediye Başkan Aday adayı Cumhur Karakadılar, “Temel arkadaşımızla 5 yıl boyunca birlikte çalıştık. Kendisi partimiz için önemli bir değerdir. Aday adaylık sürecinin ardından önemli olan kişilerin değil, partinin kazanmasıdır. Başarılar diliyor tekrar tebrik ediyorum” ifadelerini kullandı.

TEMEL OFLUOĞLU KİMDİR 1958

Trabzon Arsin doğumlu. 1964’ten beri Kartepe’de oturuyor. İstanbul Çemberlitaş Özel Meslek ve Teknik Okulu mezunu. CHP Köseköy Belde Başkanlığı, Kartepe Kurucu İlçe Sekreterliği, Örgütlenme Komisyon Üyeliği, Proje Hazırlama Komisyon Üyeliği görevlerinde bulundu. 2014 yılından beri Kartepe Belediye Meclis üyeliği ve Grup Başkanlığını yürütüyor. Evli ve 4 çocuk babası.

Kaynak : Kocaeli Barış Gazetesi

#kocaeli
#kocaeli41
#kartepe
#TemelOfluoglu
#yerel19
#yerel2019
#yerelsecim2019
#yerelsecimler2019
#yerelsecim
#yerelsecimler
#CumhurKarakadilar

Devamını Oku
Temel Ofluoğlu, Kartepe Belediye Başkan aday adaylığını açıkladı