SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Orka Holding Glabal Çapta Büyümeye Devam Ediyor

Afrika kıtasında Damat Tween ve D’S damat ile dokuz ülkede mağazaları olan Orka Holding, geçen yılın bitmesine sayılı günler kala kıtanın en büyük ülkesi Cezayir ve hemen ardından Kamerun’da da birer mağaza açtı.

Yayınlanma:
ABONE OL

Orka Holding açıklamasına göre, holding, global moda endüstrisindeki yükselişine devam ediyor. Dünya çapında genişlemesine sürdüren Orka Holding, böylece yeni yıla yeni mağaza açılışları ile giriş yaptı. Moda kuruluşunun Afrika kıtasındaki mağaza sayısı toplam 11’e ulaştı.

Beş kıtada 200’ü aşkın mağazası olan Orka Holding’in Afrika bölgesindeki mağazaları Cezayir, Mısır, Libya, Fas, Güney Afrika, Kamerun, Angola, Kenya ve Somali’de yer alıyor.

D’S damat’ın Cezayir’in Akdeniz kıyısında yer alan ve önemli uygarlıklardan taşıdığı izlerle önde gelen turizm ve liman merkezlerinden olan Oran şehrinde açılan mağazası da çok sayıda ürün çeşidine sahip bulunuyor.

İLGİLİ HABER AA Finans 4. Çeyrek Büyüme Beklenti Anketi Sonuçlandı
Afrika kıtasında Damat Tween ve D’S damat ile dokuz ülkede mağazaları olan Orka Holding, geçen yılın bitmesine sayılı günler kala kıtanın en büyük ülkesi Cezayir ve hemen ardından Kamerun’da da birer mağaza açtı.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Orka Holding Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Orakçıoğlu, dünya moda endüstrisinde artık güçlü olanın değil, dünyadaki değişime ayak uyduranların ayakta kalacağını belirtti.

Orakçıoğlu, “Değişimin ön şartı da mücadeleden vazgeçmemek. Küresel şartlar ne olursa olsun, cesaretle büyümeye devam ediyoruz. Geçen yıl 20’ye yakın mağaza açtık. Yeni yılda da İtalya başta olmak üzere dünya modasına yön veren ülkelerde büyümemiz sürecek. Cezayir ve Kamerun’un ardından Roma ve Milano’da da yeni mağazalar açmak üzereyiz.” değerlendirmesinde bulundu.

author avatar
HaberX Editör Haber Editörü
Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir. Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir.

İlgili Haberler