SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Yusuf Güney’den Flash Açıklama! Türkiye’yi Terk Edeceğim

Son senelerde yaptığı açıklamalarla gündem olan Yusuf Güney katıldığı canlı yayında ev sahibinin kirasını 50 bin TL yapmak istediğini söyleyerek Türkiye’yi terk edeceğini duyurdu.

Yayınlanma:
ABONE OL

Şarkıları bir yana son senelerde yaptığı açıklamalarla gündeme oturan Yusuf Güney katıldığı canlı yayında ev sahibinin kirasını 50 bin TL yapmak istediğini söyleyerek Türkiye’yi terk edeceğini duyurdu.

yusuf-8.jpg

Geçtiğimiz senelerde “Astral seyahatle uzaya gittim” açıklaması yapan Yusuf Güney, 2. Sayfa programına katıldı. Canlı yayında şunları söyledi “Şu anda oturduğum evde benden önce oturan kişi 6 bin TL’ye oturuyormuş. Ben 14 bin TL’ye tuttum. Şimdi 20 bin TL’ye yakın bir kira ödüyorum. 1 buçuk yıl içerisinde oldu bu zam. Ev sahibi ‘Çık evimden. 50 bin TL benim evimin değeri, diyor” açıklaması yapan Güney, isyan etti.

İLGİLİ HABER Buena Vista All Stars 21 Haziran’da Konser Verecek
Son senelerde yaptığı açıklamalarla gündem olan Yusuf Güney katıldığı canlı yayında ev sahibinin kirasını 50 bin TL yapmak istediğini söyleyerek Türkiye’yi terk edeceğini duyurdu.

Ünlü şarkıcı, “Zaten şöyle bir karar aldım. İngiltere’ye dönüyorum. Kesin dönüş yapıyorum. Konserler için geri gelir sonra tekrar dönerim” şeklinde ülkeden ayrılacağını söyledi.

yusuf-4.jpg

Cumhurbaşkanı Erdoğan’a Destek Verdiğim İçin Müzik Piyasasında Kabul Görmedim

Yusuf Güney, önceden yapmış olduğu açıklamalarda Cumhurbaşkanı Erdoğan’a destek verdiği için bir kesim insan tarafından dışlandığını dile getirmişti. Güney, “Devlete bağlı olmak, ülke bekasını düşünmek bazılarını rahatsız ediyor. Öyle yalan şeyler yazıyorlar ki; AK Partili belediyelere iş yaptığımdan tutun da milyon TL’ler kazandığıma kadar… Şunu da söyleyeyim yeri gelmişken para kazanmadım tam aksine para kaybettim. Devletçi olduğum ve Cumhurbaşkanımızı desteklediğim için müzik piyasasından çoğu kapı açılmadı. Birkaç yapımcı dışında çoğunluk muhalif. ‘Biz demokratız’ diyorlar ama benim gibi olanları dışlıyorlar.” şeklinde konuşmuştu.

yusuf-6.jpg

İngiliz Pasaportunu Kabul Etmemiştim

“Ailemin çoğu İngiliz pasaportu taşırken ben kabul etmedim” ifadelerine yer veren Güney, bunun sebebini ise şöyle açıklamıştı:

“T.C. vatandaşı olmak ve ülkemin pasaportunu taşımak benim için gurur. Ailemin çoğu İngiliz pasaportu taşırken ben kabul etmedim. Milli duygularım her şeyin önünde gelir. Menfaatsiz ve çıkarsız ülkemi seviyorum.” dedi.

author avatar
HaberX Editör Haber Editörü
Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir. Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir.

İlgili Haberler