SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Aile 16. Bölüm Fragmanı

Aile 16. Bölüm fragmanı diziyi yakından takip edenlerce merak edilmektedir. Salı akşamları Show TV ekranlarında yayınlanan Aile dizisi son bölümünde neler yaşandı?

Yayınlanma:
ABONE OL

Aile 16. Bölüm fragmanı Show TV ekranlarında dizinin her anını kaçırmadan takip edenlerce araştırılmaktadır. Salı akşamları yayınlanan ve başrollerinde Kıvanç Tatlıtuğ ile Serenay Sarıkaya’nın oynadığı Aile dizisinin son bölümünde; Aile hiç beklenmedik sürprizlerle karşı karşıyadır.

Aslan kontrolü yeniden eline alabilmek adına Tolga’yı bulmaya çalışırken Hülya’da tüm yaşananların tek sorumlusu olarak gördüğü Devin’e hain bir tuzak hazırlar. Devin ya ölecek ya da hapse girecektir. Tolga’nın, açılan soruşturmada Soykanlar için kurtuluş bileti olduğunu bilen Cihan ve Serap’ta Tolga’yı bulmak adına harekete geçmiştir.

İki tarafın da Tolga’yı ağlarına kıstırdıkları anda yaşanacak gelişmeler herkesin planını tamamen bozacaktır. Devin’e kurulan tuzaktan haberdar olan Aslan’da onu büyük bir tehlikeden son anda kurtarır ve Devin’i bir dağ evine götürmeye karar verir. Devin’in tüm itirazlarına rağmen dağ evinde geçirdikleri o gece ikili büyük sınavlar verirken; ilişkileriyle ilgili geri dönüşü olmayan bir karara varırlar.

İLGİLİ HABER Kocaeli Valisi Yavuz, AA’nın 104. Kuruluş Yıl Dönümünü Kutladı
Aile 16. Bölüm fragmanı diziyi yakından takip edenlerce merak edilmektedir. Salı akşamları Show TV ekranlarında yayınlanan Aile dizisi son bölümünde neler yaşandı?

Aile

Leyla çocukları için Hülya ile yeniden karşı karşıya gelirken çocuklarını alıp kendi evine dönen Leyla için o gece, büyük bir dönüm noktasıdır. Yaşanacak sürpriz bir gelişmeden sonra Leyla, Devin’den büyük bir iyilik ister. Soykanlar adına basın toplantısı düzenleyen Aslan’da ailesine gün yüzü göstermeyenlere büyük bir ders verecektir. O toplantıya katılan beklenmedik bir misafir ise başta Aslan olmak üzere Soykanlar için her şeyi değiştirecektir.

Aile 16. Bölüm ile gelecek hafta 17 Ekim Salı akşamında Show TV ekranlarında yayınlanacaktır.

author avatar
HaberX Editör Haber Editörü
Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir. Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir.

İlgili Haberler