SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Çağla Şikel ve Nail Gönenli Ayrıldı

Yayınlanma:
ABONE OL

Bu yılın başında ünlü Avukat Nail Gönenli’ye aşık olan Çağla Şikel’in mutluluğu kısa sürdü. Bir partide başlayan ilişki, evlilikle sonuçlanabilecek bir noktaya giderken sona erdi. Çağla Şikel, 2008 yılında şarkıcı Emre Altuğ ile evlenmiş ve bu evlilikten iki oğlu olmuştu. 2015 yılında Emre Altuğ’dan boşandıktan sonra Çağla Şikel, hiçbir erkek arkadaşıyla görüntülenmemiş ve çıkan aşk haberlerini sürekli yalanlamıştı. 

Birsen Altuntaş’ın haberine göre, aylardır her yerde el ele, göz göze görülen çiftten Çağla Şikel, sevgilisi Nail Gönenli’nin 9 Haziran’daki doğum günü için sürpriz bir kutlama hazırlamıştı. Nail Gönenli, ünlü modelin çikolatalarla süslenmiş doğum günü pastasını kalp emojisiyle sosyal medyada hikâye paylaşmıştı. 

Son olarak Çeşme’de bayram tatili geçiren ve herkesin evlilik haberini beklediği çiftin, dostça bir ayrılık kararı aldığı öğrenildi. Çok iyi anlaştıkları konuşulan Çağla Şikel ve Nail Gönenli’nin ayrılık nedeni henüz bilinmiyor. 

author avatar
HaberX Editör Haber Editörü
Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir. Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir.

İlgili Haberler