SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Tekirdağ Çevre, Şehircilik Ve İklim Değişikliği Müdürü Tohumcu, AA’nın “Yılın Kareleri” Oylamasına Katıldı

Tekirdağ Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Müdürü Kaan Sinan Tohumcu, Anadolu Ajansının (AA) gözünden 2023'e damga vuran olaylara ait fotoğrafların yer aldığı "Yılın Kareleri 2023" oylamasına katıldı.

Yayınlanma:
ABONE OL

Tohumcu, makamında gerçekleştirdiği oylamada, Türkiye ve dünya gündemini etkileyen, önemli uluslararası medya organlarında sıkça kullanılan en etkileyici seçkideki 5 kategoride sunulan 147 fotoğrafı inceledi.

Tohumcu, “Deprem: Umut” adıyla oylamaya sunulan seçkiden Murat Şengül’ün “Hoş geldin”, İsrail yönetiminin savaş suçu niteliğindeki saldırıları hakkında delil kabul edilerek tarihe not düşen “Gazze:Kanıt” kategorisinden ise Ali Jadallah’ın “Son sığınak” fotoğrafını oyladı.

“Çevre ve Yaşam” kategorisinde Ali Fatih Akçay’ın “Doğal renkler”, “Haber” kategorisinde Erçin Ertürk’ün “Yıkım” fotoğraflarını seçen Tohumcu, “Spor” kategorisinde ise Dursun Aydemir’in “Dünyanın sultanları” adlı fotoğrafına oy verdi.

author avatar
HaberX Editör Haber Editörü
Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir. Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir.

İlgili Haberler