SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

İYİ Parti Kurucusu İstifa Etti

Yayınlanma:
ABONE OL

İYİ Parti’nin kurucularından ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyesi olan Taylan Yıldız, partiden istifasını duyurdu. Twitter üzerinden bir video paylaşımı yapan Taylan Yıldız, İYİ Parti’den istifasına dair şu ifadeleri kullandı:

Kurucu üyesi olduğum İYİ Parti üyeliğinden istifa ediyorum. Bir hafta geçti. Tüm sorularınıza bu video ile cevap verdim ve sonrasında yapacaklarımızı sizlerle paylaştım. Bu istifanın sebebi kişisel değil, sistemsel… Bilinmesini isterim ki benim kişilerle hiçbir zaman sorunum olmadı. Benim farklı bir meselem var: Ankara’nın gençlerinin duyulmaması meselesi… Bu sorunu çözmek için, yeni bir gelecek için birlikte olmaya, çabalamaya ve mücadele etmeye devam edelim. Ve umudu kaybetmeyelim, henüz başlangıç yapıyoruz! İYİ Parti’de seçim sonrasında Aytun Çıray, Ahat Andican ve Emine Küçükali gibi önemli isimlerin istifa ettiğini hatırlatmak isterim.

author avatar
HaberX Editör Haber Editörü
Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir. Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir.

İlgili Haberler