SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

En Flörtçü 3 Burç Hangileri? İşte O Burçlar

Bazıları için cilve yapmak utandırıcı olabilir fakat bu 3 burç bunu dert etmiyor

Yayınlanma:
ABONE OL

Flört etmekte zorlanmayan en rahat burçlar:

Terazi Burcu

terazi-3333.jpg

Terazi burcunun hayatı ilişkiler üzerine döner. Arkadaş canlısı bu burç çok flörtçüdür. Güneşin batmaya başladığı zamanı temsil eden sonbahar ekinoksunun sembolü olan Terazi burcu, başka insanların kendisini daha net görmesini isterler. Sizinle flört halindeyken bir nevi kendileriyle de flört etmiş olurlar. Esprilidirler ve eğlence konusunda çok iyidirler.

İLGİLİ HABER Bilet Dükkanı Akıllı Seyahat Dünyasına Hoş Geldin İndirimi Başlattı
Bazıları için cilve yapmak utandırıcı olabilir fakat bu 3 burç bunu dert etmiyor

Akrep burcu

akeep-burcu.jpg

Mars tarafından yönlendirilen duygusal bir su burcu olan Akrepler, flört etmeye çok yatkındır. Ayrıca Akrep burcu insanı fiziksel bir flörtçüdür. Bir akrebin sohbetine bayılmamak imkânsız gibidir. Sizi dünyada tekmişsiniz gibi hissettirirler. Fakat flörtten de öte Akrepler eğer sizden hoşlanmışsa daha da derine gitmek isterler.

Yay burcu

yay-burcu2.jpg

Herkes yay burcunun çekingen ama özgür olduğunu belirtir. Bu durum onların flört tarzına da yansır. Değişken ateş burcu olarak sürekli hareket halindedir ve bir diğer maceraya atılmayı heyecanla bekler. Bazen söylediği şeyler şaka gibi gelebilir ama aslında çok ciddidirler. Bir Yay burcu sizden hoşlandıysa bunu saklamadan açık bir şekilde hissettirir.

author avatar
HaberX Editör Haber Editörü
Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir. Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir.

İlgili Haberler