SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Bilecik’te 2 Okulun İnşası tamamlandı

Bilecik'te inşası tamamlanan Şehit Zafer Koyuncu İmam Hatip Ortaokulu ile Atatürk Ortaokulu, eğitim öğretim yılının ikinci döneminde hizmet verecek.

Yayınlanma:
ABONE OL

Pazaryeri Belediye Başkanı Zekiye Tekin ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Mahmut Ekinci, 8’er derslikli okulları inceleyerek çalışmalara ilişkin bilgi aldı.

Başkan Zekiye Tekin, yaptığı açıklamada, emeklerinin karşılığını görmekten mutluluk duyduklarını söyledi. İlgili kurumlara ilçeye 2 okul inşa edilmesi için başvuruda bulunduklarını anlatan Tekin, şöyle konuştu:

İLGİLİ HABER Çorum’da Yolcu Otobüsleri Denetlendi
Bilecik'te inşası tamamlanan Şehit Zafer Koyuncu İmam Hatip Ortaokulu ile Atatürk Ortaokulu, eğitim öğretim yılının ikinci döneminde hizmet verecek.

“Çok şükür bugün çabalarımızın mükafatını ilçemize hizmet olarak almanın gururunu yaşıyoruz. Yaşadığımız pandemi ve depremlere rağmen hükümetimiz, eğitime verdiği önem bir kez daha gösterdi. Okullarımızda çalışmalar bitirilerek 2’nci eğitim öğretim sezonuna yetiştirildi. Çocuklarımıza depreme dayanıklı modern okulları kazandıran başta Sayın Cumhurbaşkanımız olmak üzere, Milli Eğitim Bakanlığı, milletvekillerimiz ve Valimize halkım adına teşekkür ediyorum.”

author avatar
Özge Tekeli
27 Şubat 1992 tarihinde Eskişehir'de dünyaya geldim. Lisans eğitimimi Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi'nde tamamladım ve Gazi Üniversitesi'nden Pedagojik Formasyon eğitimi aldım. Lisans eğitimimi tamamladıktan sonra 2019 yılı itibariyle editörlük mesleğine başladım. Şu anda haberx.com bünyesinde haber editörü olarak meslek hayatıma devam ediyorum. 27 Şubat 1992 tarihinde Eskişehir'de dünyaya geldim. Lisans eğitimimi Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi'nde tamamladım ve Gazi Üniversitesi'nden Pedagojik Formasyon eğitimi aldım. Lisans eğitimimi tamamladıktan sonra 2019 yılı itibariyle editörlük mesleğine başladım. Şu anda haberx.com bünyesinde haber editörü olarak meslek hayatıma devam ediyorum.

İlgili Haberler