SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Bilecik’te Hırsızlık Yapan Bir Kişi Gözaltına Alındı

Bilecik'in Bozüyük ilçesinde evden hırsızlık yaptığı iddia edilen şüpheli yakalandı.

Yayınlanma:
ABONE OL

İlçeye bağlı Saraycık Köyünde, evden hırsızlık yapıldığı ihbarı alan jandarma ekipleri, görgü tanıklarının ifadeleri doğrultusunda şüphelinin kimliğini ve aracı tespit etti.

Söğüt İlçe Jandarma Komutanlığı ekipleri ile koordineli çalışma sonucu şüpheliyi evden çalınan malzemelerle birlikte yakaladı.

Şüpheli gözaltına alınırken, malzemeler kişiye teslim edildi.

author avatar
Özge Tekeli
27 Şubat 1992 tarihinde Eskişehir'de dünyaya geldim. Lisans eğitimimi Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi'nde tamamladım ve Gazi Üniversitesi'nden Pedagojik Formasyon eğitimi aldım. Lisans eğitimimi tamamladıktan sonra 2019 yılı itibariyle editörlük mesleğine başladım. Şu anda haberx.com bünyesinde haber editörü olarak meslek hayatıma devam ediyorum. 27 Şubat 1992 tarihinde Eskişehir'de dünyaya geldim. Lisans eğitimimi Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi'nde tamamladım ve Gazi Üniversitesi'nden Pedagojik Formasyon eğitimi aldım. Lisans eğitimimi tamamladıktan sonra 2019 yılı itibariyle editörlük mesleğine başladım. Şu anda haberx.com bünyesinde haber editörü olarak meslek hayatıma devam ediyorum.

İlgili Haberler