SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Güzellik Merkezi Saldırısının Ardından 5 Şüpheli Tutuklandı

Küçükçekmece Cumhuriyet Başsavcılığı, bir güzellik merkezini aynı gün içinde iki kez kurşunladığı iddia edilen 5 şüphelinin tutuklandığını bildirdi.

Yayınlanma:
ABONE OL

Küçükçekmece Cumhuriyet Başsavcılığı, Banu Parlak’ın işlettiği güzellik merkezine düzenlenen silahlı saldırının ardından gerçekleştirilen soruşturma sonucunda, olayla bağlantılı olduğu iddia edilen 5 şüphelinin tutuklandığını açıkladı.

1 Ekim tarihinde yaşanan olay, güzellik merkezine aynı gün içinde iki kez yapılan kurşunlamayla gündeme gelmişti.

Olay tarihi olan 1 Ekim’de saat 02.00 ve 04.30 sıralarında Bahçeşehir 1. Kısım Mahallesi Doğa Parkı Caddesi’nde bulunan müşteki Banu Parlak’a ait olan güzellik salonunun aynı gün içinde iki kez kurşunlanması olayına ilişkin soruşturma başlatıldığı aktarılan açıklamada, şunlar kaydedildi:

İLGİLİ HABER Küçükçekmece Gölü’nün Kıyı Kesimlerinde Suyun Rengi Değişti
Küçükçekmece Cumhuriyet Başsavcılığı, bir güzellik merkezini aynı gün içinde iki kez kurşunladığı iddia edilen 5 şüphelinin tutuklandığını bildirdi.

“Yürütülen soruşturma kapsamında eylemi gerçekleştiren şüphelilerin tespit edilmesi üzerine 5 Ekim 2023 tarihinde yapılan eş zamanlı operasyonda 5 şüpheli gözaltına alınmıştır. Şüpheliler, üzerine atılı suç örgütüne üye olmak, örgüt faaliyeti kapsamında silahla tehdit ve mala zarar verme suçlarından tutuklanmaları talebiyle nöbetçi sulh ceza hakimliğine sevk edilmiş olup, tutuklanmalarına karar verilmiştir.”

Bahçeşehir 1. Kısım Doğa Parkı’nda bulunan güzellik merkezine gelen motosikletli şüpheliler iş yerine silahla ateş açmıştı. Camına 5 kurşun isabet eden güzellik merkezinde hasar oluşmuştu.

Firma sahibi Banu Parlak, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, iş yerine iki ayrı silahlı saldırı düzenlendiğini belirterek, olaya ilişkin güvenlik kamerası görüntülerini paylaşmıştı.

author avatar
HaberX Editör Haber Editörü
Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir. Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir.

İlgili Haberler