SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

İBB’nin 11 Kreşinin Toplu Açılışı Yapıldı

İstanbul Büyükşehir Belediyesince (İBB) yapımı tamamlanan 11 kreşin toplu açılışı gerçekleştirildi.

Yayınlanma:
ABONE OL

Yenikapı’daki Dr. Mimar Kadir Topbaş Gösteri ve Sanat Merkezi’nde düzenlenen programda bir konuşma yapan İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, çocukların geleceğini düşünmenin, onlar için bir şeyler yapabilmenin bir yönetici için kutsal görev olduğunu söyledi.

Çocuklarla, aileleriyle ve öğretmenlerle birlikte bulunmaktan mutlu olduğunu ifade eden İmamoğlu, “Sevgili çocuklarımızın huzurunda söylemek istiyorum. Onların o sımsıcak, tertemiz kalplerinin ve zihinlerinin önünde 5 yıldır, özellikle bu çocuklarımıza mahcup olmamak için inanınız gece-gündüz çok çalışıyoruz.” diye konuştu.

İmamoğlu, Sarıyer, Sancaktepe, Avcılar, Kağıthane, Ataşehir, Silivri, Şile, Eyüpsultan, Sultangazi, Üsküdar ve Fatih’te açtıkları kreşlerin hayırlı olmasını diledi.

İLGİLİ HABER Üsküdar’da Kontrolden Çıkan Minibüs Duvara ve 3 Otomobile Çarptı
İstanbul Büyükşehir Belediyesince (İBB) yapımı tamamlanan 11 kreşin toplu açılışı gerçekleştirildi.

Konuşmaların ardından İmamoğlu ve beraberindekiler kurdele keserek, kreşlerin toplu açılışını gerçekleştirdi.

Öte yandan, İBB Başkanı İmamoğlu, bu programının öncesinde Türk Sanayicileri ve İş İnsanları Derneği (TÜSİAD) Başkanı Orhan Turan’ı, derneğin Beyoğlu’ndaki genel merkezinde ziyaret etti.

author avatar
Özge Tekeli
27 Şubat 1992 tarihinde Eskişehir'de dünyaya geldim. Lisans eğitimimi Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi'nde tamamladım ve Gazi Üniversitesi'nden Pedagojik Formasyon eğitimi aldım. Lisans eğitimimi tamamladıktan sonra 2019 yılı itibariyle editörlük mesleğine başladım. Şu anda haberx.com bünyesinde haber editörü olarak meslek hayatıma devam ediyorum. 27 Şubat 1992 tarihinde Eskişehir'de dünyaya geldim. Lisans eğitimimi Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi'nde tamamladım ve Gazi Üniversitesi'nden Pedagojik Formasyon eğitimi aldım. Lisans eğitimimi tamamladıktan sonra 2019 yılı itibariyle editörlük mesleğine başladım. Şu anda haberx.com bünyesinde haber editörü olarak meslek hayatıma devam ediyorum.

İlgili Haberler