SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Sultangazi’de Polise Silahla Ateş Açılmasına İlişkin Yakalanan 3 Zanlıdan 1’i Adliyeye Sevk Edildi

Sultangazi'de, polislere silahla ateş açılmasına ilişkin yakalanan 3 şüpheliden 1'i adliyeye sevk edildi.

Yayınlanma:
ABONE OL

Alınan bilgiye göre, polis ekipleri, dün ihbar üzerine gittikleri Gazi Mahallesi’nde, şüphelendikleri plakasız ve siyah renkli motosikletteki 2 kişiye “dur” ihtarında bulundu.

Uyarıya rağmen kaçmaya çalışan şüphelilerden biri polise silahla ateş açtı. Yaşanan kovalamaca sonucu diğer zanlı bacağından silahla vurularak yakalandı. Polise silahla ateş açan şüpheli ise gözaltına alındı.

Yaralanan şüpheli B.K. (17) hakkında 5 suç kaydı olduğu, üst aramasında 2 ruhsatsız tabanca, 1 çelik yelek ele geçirilen Muhammed Salih B’nin (27) ise 30 suç kaydının bulunduğu tespit edildi.

İLGİLİ HABER İstanbul Havalimanı Avrupa’nın En Yoğun Havalimanı Oldu
Sultangazi'de, polislere silahla ateş açılmasına ilişkin yakalanan 3 şüpheliden 1'i adliyeye sevk edildi.

Çalışmaların devamında olayla bağlantılı olduğu belirlenen E.A. (17) da yakalandı. B.K. ile E.A. yaşları küçük olduğu için Çocuk Büro Amirliği ekiplerine teslim edildi. Şüphelilerden Muhammed Salih B. ise emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye gönderildi.

author avatar
Özge Tekeli
27 Şubat 1992 tarihinde Eskişehir'de dünyaya geldim. Lisans eğitimimi Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi'nde tamamladım ve Gazi Üniversitesi'nden Pedagojik Formasyon eğitimi aldım. Lisans eğitimimi tamamladıktan sonra 2019 yılı itibariyle editörlük mesleğine başladım. Şu anda haberx.com bünyesinde haber editörü olarak meslek hayatıma devam ediyorum. 27 Şubat 1992 tarihinde Eskişehir'de dünyaya geldim. Lisans eğitimimi Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi'nde tamamladım ve Gazi Üniversitesi'nden Pedagojik Formasyon eğitimi aldım. Lisans eğitimimi tamamladıktan sonra 2019 yılı itibariyle editörlük mesleğine başladım. Şu anda haberx.com bünyesinde haber editörü olarak meslek hayatıma devam ediyorum.

İlgili Haberler