SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Kocaeli’de “Çocuklar Camide Buluşuyor” Etkinliği Düzenlendi

İnsan Hak ve Hürriyetleri (İHH) İnsani Yardım Vakfı Karamürsel Temsilciliğince "Çocuklar Camide Buluşuyor" etkinliği gerçekleştirildi.

Yayınlanma:
ABONE OL

Karamürsel Merkez Camisi’nde düzenlenen “Çocuklar Camide Buluşuyor” etkinliğine , 4-10 yaş aralığındaki çocuklar katıldı.

Çeşitli oyunların oynandığı programda çocuklara, İslam dini, camiler ve Kudüs’ün önemi hakkında bilgi verildi.

İHH İnsani Yardım Vakfı Karamürsel Temsilciliğinden yapılan açıklamada, “Camilerimizi tanıyıp seveceğimiz, Ramazan’ın gelişini büyük bir sevinçle karşılayacağımız, Kudüs’ün bizim için önemini öğreneceğimiz faaliyetlerin yapıldığı, oyunların oynandığı etkinliğimizde 4-10 yaş arası çocuklarımız katılarak güzel vakit geçirdiler.” ifadelerine yer verildi.

İLGİLİ HABER Arslanbey OSB’de Kazı Çalışmaları Sırasında Doğal Gaz Borusu Patladı
İnsan Hak ve Hürriyetleri (İHH) İnsani Yardım Vakfı Karamürsel Temsilciliğince "Çocuklar Camide Buluşuyor" etkinliği gerçekleştirildi.

Velilerin de katıldığı etkinlik sonunda çocuklara çikolata ikram edildi.

author avatar
Özge Tekeli
27 Şubat 1992 tarihinde Eskişehir'de dünyaya geldim. Lisans eğitimimi Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi'nde tamamladım ve Gazi Üniversitesi'nden Pedagojik Formasyon eğitimi aldım. Lisans eğitimimi tamamladıktan sonra 2019 yılı itibariyle editörlük mesleğine başladım. Şu anda haberx.com bünyesinde haber editörü olarak meslek hayatıma devam ediyorum. 27 Şubat 1992 tarihinde Eskişehir'de dünyaya geldim. Lisans eğitimimi Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi'nde tamamladım ve Gazi Üniversitesi'nden Pedagojik Formasyon eğitimi aldım. Lisans eğitimimi tamamladıktan sonra 2019 yılı itibariyle editörlük mesleğine başladım. Şu anda haberx.com bünyesinde haber editörü olarak meslek hayatıma devam ediyorum.

İlgili Haberler