SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Lapseki Belediye Başkanı Eyüp Yılmaz Sahipsiz Hayvanlar İçin Ormanlık Alan Tahsis Etti

Çanakkale'nin Lapseki ilçe Belediye Başkanı Eyüp Yılmaz, sahipsiz hayvanların doğal yaşam alanlarını korumak amacıyla 32 dönüm ormanlık arazi tahsis ettiklerini duyurdu.

Yayınlanma:
ABONE OL

Yılmaz, Başkan Yardımcısı Aynur Bozkurt, AK Parti Lapseki İlçe Başkanı Hasan Engin, partililer ve öğrenciler, “4 Ekim Dünya Hayvanları Koruma Günü” dolayısıyla Hayvan Bakımevi ve Barınağını ziyaret etti.

Başkan Yılmaz, ziyarette yaptığı açıklamada, mevcut barınağın kapasitesinin dolduğunu, bu nedenle sokak hayvanları için yeni bir projeyi hayata geçirmeyi planladıklarını belirterek, “Sokak hayvanlarının, doğal ortamda yaşamalarını sağlamak amacıyla 32 dönüm ormanlık alandan yer tahsisi yaptık. Yeni projeyle sokak hayvanlarımız doğal yaşam alanında hayatlarını daha rahat sürdürebilecek. ” dedi.

author avatar
HaberX Editör Haber Editörü
Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir. Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir.

İlgili Haberler