SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Mehmet Siyam Kesimoğlu ‘Yılın Kareleri 2023’ Oylamasına Katıldı

Kırklareli Belediye Başkanı Mehmet Siyam Kesimoğlu, Anadolu Ajansının (AA) gözünden 2023'e damga vuran olaylara ait fotoğrafların yer aldığı "Yılın Kareleri 2023" oylamasına katıldı.

Yayınlanma:
ABONE OL

Kesimoğlu, makamında gerçekleştirdiği oylamada, Türkiye ve dünya gündemini etkileyen, önemli uluslararası medya organlarında sıkça kullanılan en etkileyici seçkideki 5 kategoride sunulan 147 fotoğrafı inceledi.

“Deprem: Umut” adıyla oylamaya sunulan seçkiden Murat Şengül’ün “Hoş geldin”, fotoğrafını seçen Kesimoğlu, İsrail yönetiminin savaş suçu niteliğindeki saldırıları hakkında delil kabul edilerek tarihe not düşen “Gazze:Kanıt” kategorisinden ise Belal Khaled’ın “Haykırış” fotoğrafını oyladı.

Kesimoğlu, çevre ve yaşam kategorisinde Sayim Harmancı’nın “Dağlar arasında”, haber kategorisinde Mustafa Ünal Uysal’ın “Dağcılar görev başında”, spor kategorisinde ise Özgün Tiran’ın “Er meydanında” adlı fotoğrafına oy verdi.

author avatar
HaberX Editör Haber Editörü
Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir. Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir.

İlgili Haberler