SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Uzm. Dr. Mehmet Uzun, Medical Point Gaziantep Hastanesi Dermatoloji Bölümü’ne Geldi

Dermatoloji alanında uzmanlaşmış olan Dr. Mehmet Uzun, Medical Point Gaziantep Hastanesi ekibine katıldı.

Yayınlanma:
ABONE OL

Medical Point Gaziantep Hastanesi, dermatoloji bölümünü daha da güçlendirmeye devam ediyor. Bu çerçevede, Uzm. Dr. Mehmet Uzun, hastanenin dermatoloji bölümünde hasta kabulüne başladı.

Uzm. Dr. Mehmet Uzun, 2014 yılında Gaziantep Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun oldu ve uzmanlık eğitimini 2019 yılında Mustafa Kemal Üniversitesi Hastanesi’nde tamamladı. Kariyeri boyunca Türkiye’nin çeşitli bölgelerinde önemli görevlerde bulundu.

Uzun, sırasıyla 2019-2020 yılları arasında Hatay Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde, 2020-2021’de Şanlıurfa Mehmet Akif inan Eğitim Araştırma Hastanesi’nde, 2021-2022’de İslahiye Devlet Hastanesi’nde dermatoloji uzmanı olarak görev yaptı. Kahramanmaraş’ta özel bir hastanede bir yıl görev yapan Uzun’un, birçok bilimsel araştırma ve yayını literatürde yer alıyor.

İLGİLİ HABER Tekirdağ’ı Gezen Macar Öğrenciler Halk Oyunları Gösterisi Sundu
Dermatoloji alanında uzmanlaşmış olan Dr. Mehmet Uzun, Medical Point Gaziantep Hastanesi ekibine katıldı.

2018’de 11.Türk Dermatoloji Derneği Kış Okulu’nda gerçekleştirilen en iyi sözlü olgu sunum ödülü bulunan Uzun’un ilgi alanları arasında, mantar, alerji, saç, deri, ter, tırnak, dil hastalıklarının yanı sıra akne, siğil, ürtiker (kurdeşen), kaşıntı, ağız içi yaralar ile kozmetik sorunlara ait tanı ve tedavi yöntemleri yer alıyor.

Dermatoloji kliniğinde uygulanan tedavi yöntemleri ise “Kriyoterapi” (soğuk Gaz Uygulama), “Koter” (yakma), “Dikişle Ben ve Kist Alımı”, “Kısmi Tırnak Çekimi”, tırnak ipi uygulaması, botoks, dolgu, gençlik aşısı, somon DNA, PRP ve mezoterapi olarak öne çıkıyor.

author avatar
HaberX Editör Haber Editörü
Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir. Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir.

İlgili Haberler