SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Yeşilay Danışmanlık Merkezi Keşan’da Hizmete Açıldı

Keşan ilçesinde Yeşilay Danışmanlık Merkezi (YEDAM) açıldı.

Yayınlanma:
ABONE OL

Keşan ilçesinde, Yeşilay Danışmanlık Merkezi (YEDAM) kapılarını açtı.

Mustafa Kemal Paşa Mahallesi’nde hizmete giren merkezin açılış töreninde konuşan Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu, Yeşilay’a sağlanan desteklerin devam edeceğini belirtti.

Bağımlılıkla mücadelede İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne büyük iş düştüğünü belirten Helvacıoğlu, “Keşan’ın birlik ve beraberliği meşhurdur. Bağımlılıkla mücadelede de YEDAM ile bu birlik beraberliği ortaya koyacağız.” dedi.

İLGİLİ HABER Tekirdağ’ı Gezen Macar Öğrenciler Halk Oyunları Gösterisi Sundu
Keşan ilçesinde Yeşilay Danışmanlık Merkezi (YEDAM) açıldı.

Yeşilay Yönetim Kurulu Üyesi Mevlüt Büyükhelvacıgil de YEDAM ve Yeşilay’ın ülkenin gözbebeği olduğunu ifade etti.

İlk defa bir ilçede YEDAM açıldığını anlatan Büyükhelvacıgil, şunları kaydetti:

“Yeşilay bağımlılıklarla mücadele, farkındalık ve önleme çalışmaları yürütüyor. Türkiye’nin dört bir yanındaki danışmanlık merkezlerimizde sunduğumuz psikososyal tedavi hizmetleri ve bağımlılıkla mücadelede bütüncül bir yaklaşım sergiliyoruz. Sağlıklı bir toplum için çıktığımız bu önemli yolda daha nice adımlarda bulunmak büyük bir temennidir.”

Büyükhelvacıgil, YEDAM’ların sigara, alkol, uyuşturucu ve teknoloji gibi birçok alandaki bağımlılıkla mücadelenin etkin bir ayağı olduğunu dile getirdi.

Konuşmaların ardından merkezin açılışı gerçekleştirildi.

Programa, Keşan Kaymakamı Cemalettin Yılmaz, kurum müdürleri, Yeşilay Marmara 1. Bölge Koordinatörü Sebahattin Bilgiç ve vatandaşlar katıldı.

author avatar
HaberX Editör Haber Editörü
Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir. Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir.

İlgili Haberler